پرستویی، انتظامی را به دیدن فیلم‌های خاک‌خورده دعوت کرد

پرویز پرستویی به بهانه اکران فیلم خانه پدری کیانوش عیاری، در صفحه اینستاگرام خود از توقیف فیلم های بسیاری مانند "صد سال به این سال ها" گفت و سرپرست سازمان سینمایی را دعوت کرد که دو ساعت از وقت خود را برای دیدن آن ها بگذارد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، پرویز پرستویی که با نقشی متفاوت از هشتم آبان‌ماه با فیلم مطرب به سینما بازمی گردد در صفحه اینستاگرام خود نوشته است:

جناب آقای انتظامی

معاونت محترم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

سرپرست سازمان سینمایی

تبریک، تبریک به شما

تبریک به هنرمند شایسته سینما، آقای کیانوش عیاری برای اکران فیلم خوب، خانه پدری؛ خدارو شکر، با همت شما درب خانه پدری به روی بستگان درجه یک و خویشان و همسایگان باز شد.

((صدسال به این سالها))

دوازده سال پیش فیلمی به تهیه کنندگی آقای مرتضی شایسته و کارگردانی خوب دوست عزیزم سامان مقدم نازنین ساخته شد، به نام (صد سال به این سالها) ولی تا کنون این فیلم هم مثل فیلم های (خرس) ساخته خسرو معصومی و خیلی از فیلم های دیگر اکران نشده و در بایگانی راکد خاک می‌خورد.

تقاضا دارم دوساعت از وقت گرانبهایتان را صرف دیدن این فیلم ها کنید. شک ندارم که با دیدن فیلم، خودتان پاسخگوی رفتار مسئولین مصلحت‌اندیش سابق خواهید بود. چرا که پخش این فیلم هم دنیا را دارد و هم آخرت.

بدون شک به لحاظ محتوا ارزش های هشت ساله دفاع مقدس را حفظ کرده فیلم نمودار یک زن معتقد و پایبند ایرانی یا بهتر بگویم (مادر شهید) است که چه دوران سختی را سپری کرده و چگونه استوار شخصیت خود را حفظ کرده، این از آخرت و اما( دنیا) منظورم این است اگر ملاک امروزه سینما متاسفانه فقط فروش است، یعنی گیشه، این بخش را هم تامین و تضمین خواهد کرد.

امیدوارم هرچه زودتر مردم عزیز را میهمان تماشای این فیلم ها کنیم.

کد خبر 394377

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.