شعار هواداران علیه کادرفنی و باشگاه ذوب آهن برنامه ریزی شده بود!

کاپیتان اسبق تیم فوتبال ذوب آهن گفت: ذوب آهن از لحاظ روحی و روانی به هم ریخته است و نیاز به آرامش دارد.

محمد صلصالی کاپتان اسبق ذوب آهن در گفت و گو با خبرنگار ایمنا در خصوص عملکرد علیرضا منصوریان سرمربی تیم ذوب‌آهن، اظهار کرد: منصوریان در ابتدای سرمربیگری تیم ذوب آهن، عمل کرد  مناسبی نداشت ولی با گذشت زمان با تیم هماهنگ شد و عمل کرد خوبی به نمایش گذاشت.

وی ادامه داد: درمسابقات قبلی ذوب آهن نمایش خوبی داشت، اما نتیجه نمی‌گرفت؛ در بازی ذوب آهن مقابل مس کرمان، تییم منصوریان نمایش مناسبی نداشت.

وی با اشاره به باخت ذوب آهن در مقابل مس کرمان در جام حذفی، گفت: ذوبی ها مس کرمان را دست کم گرفته بود و بازی را از پیش برده می دانستد.

صلصالی در خصوص آرایش ذوب آهن در مقابل مس کرمان، تصریح کرد: در بین بعضی از سرمربیان استفاده از بازیکنان متفاوت در جام حذفی نسبت به لیگ موضوع متوالی است. منصوریان نیز برای این بازی خط دفاع خود را تغییر داده بود.

صلصالی با اشاره به تعویض بازیکنان دفاعی در دقایق ۶۰به بعد، گفت: زمانی که مربی یک بازی کن را در خط دفاع در دقیقه ۶۰ تعویض میکند نشان دهنده ضعف او است.

وی در خصوص عمل کرد سیدمجتبی حسین سرمربی مس ‌کرمان در بازی با ذوب آهن، گفت: حسینی مدتی در باشگاه ذوب آهن به عنوان کمک مربی و سرمربی حضور داشت و توانست با شناخت کاملی نسب به تیم ذوب آهن در برابر ذوبی ها حاضرشود. این شناخت به مس کرمان کمک کرد.
 
صلصالی با اشاره به حذف شدن ذوب آهن از جام حذفی، افزود: باخت در جام حذفی به لیگ ربطی ندارد و تیم باید این باخت را فراموش کند و منسجم به بازی های لیگ ادامه دهند.

وی ادامه داد: ذوب آهن تیم بزرگی است و از لحاظ بازیکن و امکانات شرایط مناسبی دارد. تیم ذوب آهن به یک برد نیازمند است تا خود را پیدا کند.

صلصالی با اشاره به آرامش نداشتن اعضای باشگاه گفت: تیم از لحاظ روحی و روانی به هم ریخته است. زمانی که مدیر عامل، سرپرست، سرمربی و اعضای دیگر تیم تمرکز و آرامش ندارند، تشویش به بازیکنان می رسد. تنهاچیزی که ذوب آهن نیازمند آن است آرامش است.

کاپتان اسبق ذوب آهن با اشاره به حضور کم هواداران ذوب آهن در ورزشگاه، گفت: حضور تماشاگران در ورزشگاه برای بازیکنان روحیه بخش است و یار دوازدهم تیم نامیده می شوند. حضور کم هواداران سبزپوش اصفهانی در چند سال اخیرباید ریشه یابی شود.
صلصالی در خصوص حواشی و شعار های پیرامون ذوب آهن و مس کرمان، اظهار کرد: من در ورزشگاه حضور داشتم زمانی که از جایگاه ویژه خارج شدم، شاهد شعارهای پایانی و برخی مصاحبه های هواداران بودم. به نظر من این شعار ها از قبل برنامه ریزی شده بود و منتظر بودند که تیم نتیجه نگیرد تا این شعار ها را بدهند.
وی ادامه داد: این خط گیری ها و شخص گرایی ها درست نیست و اگر کسی هوادار ذوب‌آهن است باید به تیم توجه کند.

صلصالی با اشاره به کسالت اصغرفروتن سرپرست اسبق ذوب آهن، گفت: امیدوارم هرچه زودتر فروتن سلامتی خود را به دست آورد. من از طرف اصغرفروتن از تمام افرادی که به عیادتش آمدند قدردانی می کنم.

کد خبر 393660

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.