۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۳
ساماندهی بازار یاسوج

شهردار یاسوج با اشاره به پیشرفت فیزیکی مناسب بازارچه یاسوج گفت: با راه‌اندازی این مکان شاهد ساماندهی کسب و کارها در مرکز استان خواهیم بود.

به گزارش ایمنا، نستهن مقدم با اشاره به وضعیت بازارچه سنتی مرکز کهگیلویه و بویراحمد، اظهار کرد: بازارچه سنتی شهر یاسوج در مراحل پایانی ساخت است و تنها مجوز برق بازارچه باقی مانده که همکاری لازم صورت خواهد گرفت.

وی اضافه کرد: سرمایه‌گذار بخش خصوصی بدون هیچ تسهیلاتی اقدام به ساخت این بازارچه که دارای سیما و منظر مناسبی برای شهر یاسوج است کرده و با افتتاح این مکان برخی کسب و کارها در شهر یاسوج ساماندهی‌ می‌شود.

شهردار یاسوج خاطرنشان کرد: مسئولان و مدیران ارشد استانی همواه بر حمایت از بخش خصوصی و سرمایه‌گذار تأکید دارند و همه کسانی که بخواهند در راستای بهبود فضای شهر یاسوج و راه‌اندازی کسب و کار و ایجاد اشتغال در این استان کاری انجام دهند مورد حمایت قرار می‌گیرند.

مقدم با اشاره به میدان میوه و تره‌بار شهر یاسوج، یادآور شد: استاندار دو روز گذشته از محل میدان میوه و تره‌بار بازدید و بر راه‌اندازی هر چه سریعتر این مکان تأکید کرد؛ تلاش کارکنان شهرداری یاسوج هم راه‌اندازی هر چه سریع‌تر این مکان است.

وی عنوان کرد: علاوه بر محل کنونی در شهرک ولایت در بلوار قرنی شهر یاسوج نیز مکان دیگری مشخص و زیرساخت‌ها فراهم شده است و فراخوان جذب سرمایه‌گذار برای این مکان منتشر شده تا با راه‌اندازی این مکان‌ها دیگر شاهد فعالیت دلالان و گرانی قیمت میوه در مرکز استان نباشیم.

کد خبر 393517

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.