آرامگاه حافظ ۱۹ مهرماه، ۳ ساعت تعطیل است

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان فارس از آماده‌سازی مجموعه تاریخی، فرهنگی حافظیه برای برگزاری مراسم بزرگداشت این شاعر پرآوازه خبرداد.

به‌گزارش ایمنا به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان فارس، مصیب امیری اظهار کرد: مجموعه فرهنگی، تاریخی آرامگاه حافظ به دلیل جایگاه ویژه در ابعاد ملی و بین‌المللی و حضور مستمر و گسترده گردشگران داخلی و خارجی، همیشه موردتوجه و مهیا بوده است و با توجه به در پیش بودن این مراسم، اقداماتی برای خدمات‌رسانی بهتر نیز انجام شده است.

او افزود: تعویض تابلو برق و رفع اتصال برق، رنگ‌آمیزی مجدد حوض‌ها و پایه‌های سیستم صوتی، نقاشی نیمکت‌های و بخش‌های موردنیاز، نصب پرژکتور در نقاط تاریک‌تر، نورپردازی، نوسازی سطل‌های زباله، طراحی فضای سبز و پاک‌سازی کامل محوطه اطراف این مجموعه، بخشی از اقدامات صورت گرفته برای برگزاری هر چه‌بهتر مراسم بزرگداشت حافظ است.

او ادامه داد: با توجه به آماده‌سازی فضای مجموعه برای برگزاری مراسم، آرامگاه حافظ در روز جمعه ۱۹ مهرماه  از ساعت ۱۶ الی ۱۹ برای بازدید عموم تعطیل است و از ساعت ۱۹ مجموعه آماده میزبانی از مراسم است.

کد خبر 392686

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.