افزایش ۱۹۵ درصدی بودجه وصولی شهرداری کرج در نیمه اول امسال

شهردار کرج گفت: شهرداری کرج در شش ماه نخست سال جاری ۱۹۵ درصد افزایش وصولی نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشته است.

به گزارش ایمنا، علی کمالی‌زاده اظهار کرد: طبق بررسی های صورت گرفته در خصوص وصول بودجه پنج ماهه ابتدایی سال جاری، کلانشهر کرج در این حوزه موفق به کسب رتبه چهارم در میان دیگر کلانشهرها شده است.

وی با اشاره به اینکه بررسی صورت گرفته از عملکرد وصولی پنج ماهه کلانشهرها نسبت به بودجه مصوب سالیانه بوده است، عنوان کرد: این بررسی میان کلانهشرهای تهران، اصفهان، شیراز، مشهد، کرج، قم، تبریز، اهواز و یزد صورت گرفته است.

شهردار کرج اضافه کرد: در این بررسی، کلانشهر شیراز با وصول ۱۱۱ درصد بودجه رتبه اول، اصفهان با وصول ۹۷ درصد بودجه رتبه دوم، تهران با جذب ۸۵ درصد بودجه رتبه سوم و کلانشهر کرج با جذب ۸۱ درصد بودجه بعد از پایتخت قرار گرفته است.

وی اظهار امیدواری کرد: با ادامه این روند بتوانیم شاهد موفقیت بیشتری در کلانشهر کرج باشیم.

کمالی‌زاده تصریح کرد: در شش ماهه نخست سال جاری، این دستگاه موفق به افزایش ۱۹۵ درصدی بودجه وصولی در بخش نقد و تهاتر شده است و در این بخش سازمان‌های آتش نشانی و خدمات ایمنی، فناوری اطلاعات و ارتباطات و مدیریت پسماند رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.

وی میزان افزایش جذب بودجه در بخش نقد و تهاتر به صورت جدا را به ترتیب ۱۸۶ درصد و ۲۶۹ درصد عنوان کرد و افزود: در بخش نقدی سازمان ها پیشرفت چشمگیری داشتند و در بخش تهاتر مناطق شش، پنج و هشت بالاترین جذب بودجه را داشتند.

کد خبر 392650

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.