نیروی انتظامی، مظهر اقتدار نظام

شهردار و رییس شورای اسلامی شهر کلیشاد و سودرجان در صفحه اینستاگرام شهرداری این شهر نوشتند: نیروی انتظامی مظهر اقتدار نظام و برقرارکننده نظم و امنیت است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، متن پیام شهردار و رییس شورای اسلامی شهر کلیشادوسودرجان به مناسبت هفته نیروی انتظامی بدین شرح است:


بسم الله الرحمن الرحیم 


سربازان ، به اذن خداوند ، دژ مردم ، زینت زمامداران ، مایه عزّت دین و امنیّت ‏اند و کار شهروندان ، جز به آنان استوار نمی‏ شود . (امام علی علیه السلام نهج ‏البلاغه ، نامه ۵۳) 

امنیت، از بزرگ‏ترین نعمت‏هایی است که بخش عمده‏ای از آن به دست نیروی انتظامی تأمین می‏گردد چرا که  نیروی انتظامی مظهر اقتدار نظام و برقرار کننده امنیت اجتماعی با مشارکت همه شهروندان جامعه است. بدون شک، پیشرفت، تعالی، توسعه همه جانبه و پایدار، بستری امن، سالم و با آرامش را طلب می‌کند تا در سایه این امنیت فعالیت‌ها با قدرت و سرعت بیشتری شتاب گیرد.

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران برخاسته از مردم، متعلق به مردم و محل اعتماد و اطمینان مردم است و پر واضح است که این مجموعه مقتدر و منسجم و نیروهای جان بر کف و همیشه بیدارِ انتظامی، به عنوان بازوان توانمند نظام مقدس جمهوری اسلامی با فداکاری و جانفشانی نقش مهم و بی بدیلی در ایجاد نظم و استقرار امنیت در کشور ایفا می‌کنند.

هفته نیروی انتظامی فرصتی است تا از مجاهدت‌ها و ایثارگری‌های فرماندهان و آحاد کارکنان مؤمن، متعهد و شجاع این نیرو و قدردانی از خدمات بی‌منت و ماندگار آنان در تأمین امنیت میهن اسلامی تجلیل گردد.

اینجانبان ضمن درود بی‌کران به مقام شامخ شهدای گرانقدر ناجا در دوران هشت سال دفاع مقدس و در صحنه‌های حراست از امنیت و آرامش کشور، هفته نیروی انتظامی را به   فرماندهان و کارکنان خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی در سراسر ایران اسلامی و به ویژه به سبزقامتان حافظان نظم و امنیت نیروی انتظامی شهر کلیشادوسودرجان تبریک عرض کرد.

امیدواریم در سایه رهنمودهای « فرماندهی معظم کل قوا» در پاسداری از خون شهیدان گرانقدر انقلاب اسلامی، پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و برقراری نظم و امنیت درجامعه موفق و پیروز  باشید.

حامد اخگر، شهردار و صفورا محمدی، رئیس شورای اسلامی شهر کلیشادوسودرجان

کد خبر 391997

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.