احداث ۳ بازار تخصصی در اصفهان

شهردار اصفهان صبح امروز(پنجشنبه) از زمین‌های در نظرگرفته شده برای احداث "بازار تخصصی پروتئین و میوه"، "شهرک مصنوعات چوبی و مبل" و "شهرک نمایشگاهی خودروهای سبک" در منطقه ۱۲ بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، جمعیت حدود ۵۲۰ هزار نفری مناطق ۱۱ و دو و همچنین خمینی شهر مدیریت شهری را بر آن داشت تا با احداث "بازار تخصصی پروتئین و میوه" در زمینی به وسعت ۱۴ هزار مترمربع و اختصاص زمین دیگری به مساحت ۱۳۲ هکتار برای احداث "شهرک مصنوعات چوبی و مبل" و "شهرک نمایشگاهی خودروهای سبک" نیاز شهروندان این مناطق را رفع کند.

در این راستا شهردار اصفهان صبح امروز_پنجشنبه ۱۱ مهرماه ۹۸_همراه با معاونان خود از محل احداث این پروژه‌ها بازدید کرد و صورتجلسه ای آماده شد مبنی بر اینکه مجموعه‌های اداری مختلف شهری که مرتبط با احداث این پروژه‌ها هستند برای تسهیل در روند اجرای آن اقدامات لازم را انجام دهند.

"محمد مجیری"، مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری اصفهان در این باره به خبرنگار ایمنا گفت: قطعه زمینی به مساحت ۱۴ هزار مترمربع متعلق به منطقه شش در تقاطع خیابان امام رضا(ع) با خیابان کهندژ واقع است که با توجه به مصوبه شورای اسلامی شهر مبنی بر قراردادن زمین در اختیار سازمان ساماندهی مشاغل برای ساخت بازارهای تخصصی همچون بازارهای کوثر، صبح امروز بازدیدی به همراه شهردار اصفهان، معاونان و مدیر منطقه از محل انجام شد تا در جریان کار قرار گیرند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به مصوبه شورای شهر اصفهان، شهرداری منطقه شش زمین مورد نظر خود در منطقه ۱۲ را برای احداث "بازار تخصصی پروتئین و میوه" در اختیار سازمان قرار داده است.

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری اصفهان ادامه داد: با توجه به جمعیت حدود ۵۲۰ هزار نفری مناطق ۱۱، دو و خمینی شهر، احداث بازار تخصصی پروتئین و میوه ضروری است که امیدواریم هرچه سریع‌تر تملک زمین بازار را از طریق شهرداری منطقه شش به سرانجام برسانیم.

وی با بیان اینکه بازار تخصصی پروتئین و میوه به صورت مشارکتی احداث می‌شود، اظهار کرد: در حال حاضر مشارکت کننده آماده سرمایه‌گذاری است و باید هر چه سریعتر تملک زمین انجام شود.

مجیری با اشاره به بازدید دیگر امروز شهردار اصفهان از منطقه ۱۲ گفت: در خیابان عطاءالملک، قطعه زمینی به وسعت ۱۳۲ هکتار برای احداث "شهرک مصنوعات چوبی و مبل" و "شهرک نمایشگاهی خودروهای سبک" در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه ۴۲ هکتار از زمین مورد نظر در خیابان عطاءالملک متعلق به شهرداری است و مابقی آن را از بخش خصوصی خریداری کرده است، خاطرنشان کرد: مصوبات کمیسیون ماده پنج زمین دریافت شده و در جریان پرداخت تبصره یک ماده یک جهادکشاورزی است که امیدواریم هر چه سریعتر این پرداخت صورت گیرد و این دو طرح بزرگ نیز در منطقه ۱۲ اجرا شود.

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری اصفهان تاکید کرد: مقرر شده برای احداث "شهرک مصنوعات چوبی و مبل" و "شهرک نمایشگاهی خودروهای سبک" جلسات دقیق تر و کارشناسانه‌تر برگزار و تصمیم گیری نهایی بشود.

کد خبر 391906

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.