حذف قبوض کاغذی مخابرات اصفهان یک میلیارد تومان صرفه‌جویی دارد

معاون مالی و تدارکاتی شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان با بیان اینکه یک میلیون و ۲۰۰ هزار مشترک تلفن ثابت در شهر اصفهان وجود دارد، گفت: حذف قبوض کاغذی مخابرات در اصفهان سالانه حدود یک میلیارد تومان صرفه جویی اقتصادی به همراه دارد که صرف زیرساخت‌ها می شود.

به گزارش خبرنگار ایمنا، کمال عسگری امروز چهارشنبه _دهم مهرماه_ در جمع خبرنگاران اظهار کرد: حذف قبوض کاغذی به لحاظ مباحث زیست محیطی و صرفه جویی اقتصادی مزایای بسیاری را به همراه دارد و منجر به کاهش هزینه‌های اجتماعی مردم می‌شود. 

وی با بیان اینکه با اطلاع رسانی انجام شده مبنی بر حذف قبوض کاغذی از ابتدای مهرماه سال جاری، مشترکان همکاری خوبی با مخابرات داشته اند، گفت: در حال حاضر ۱۰۰ درصد مشترکان تلفن ثابت از طریق درگاه های الکترونیکی صورتحساب خود را دریافت می کنند. 

عسگری به دیگر مزایای حذف قبوض کاغذی اشاره و تصریح کرد: خوشبختانه با این اتفاق میزان وصولی های مخابرات نیز روند بسیار خوبی پیدا کرده به طوری که در بخش وصول مطالبات در جایگاه نخست کشور قرار داریم. 

وی اظهار کرد: مشترکانی که برای نخستین بار صورتحساب خود را به صورت غیرحضوری پرداخت کنند، می توانند با ارسال کد رهگیری به سامانه ۳۰۰۰۱۳۱۱۳۵ از جوایز ارزنده ای که به قید قرعه به مشترکان اهدا می شود، برخوردار شوند.

کد خبر 391791

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.