«فصل شیدایی» و «روایت حماسه» برنامه های انجمن تئاتر دفاع مقدس

مدیرعامل انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس از برنامه‌های این انجمن ویژه گرامیداشت هفته دفاع مقدس شامل «فصل شیدایی» و «روایت حماسه» خبر داد.

به گزارش ایمنا و به از روابط عمومی انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس محسن سلیمانی فارسانی اظهار کرد: به پاسداشت یاد و خاطره حماسه مانا و تاریخی هشت سال دفاع مقدس ملت ایران در برابر هجوم ارتش بعثی و به پاس گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، جانبازان، ایثارگران و رزمندگان و مجاهدان جبهه حق علیه باطل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس به میان مردم و اقشار گوناگون جامعه خواهد آمد.

وی افزود: با برنامه ریزی های انجام شده و با جلب مشارکت معاونت فرهنگی اجتماعی شرکت مترو تهران و حومه و با همکاری هنرمندان حرفه ای تئاترخیابانی و محیطی قصد داریم تا برنامه ای را با عنوان روایت حماسه در میادین اصلی، ایستگاه های پر تردد و پرمخاطب مترو برگزار کنیم، از این رو هنرمندان سرشناس این حوزه علی محمد رادمنش و فاطمه رادمنش با قبول دعوت ما در این برنامه مارا همراهی می کنند.

وی تصریح کرد: این برنامه قرار است از فردا دوشنبه یکم مهر ماه تا شنبه ششم مهر ماه در ایوان انتظار میدان حضرت ولی عصر (عج) و محوطه تئاترشهر تهران برای عموم مردم و مخاطبان اجرا شود.

سلیمانی فارسانی از اجرای برنامه پرفورمنس فصل شیدایی توسط مردان نقره ای (silver man) خبر داد و گفت: برنامه دیگر انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس ویژه هفته دفاع مقدس اجرای تصاویر و قاب های ماندگار دفاع مقدس توسط گروه هنری ابوالفضل همراه است که از فردا دوم مهرماه تا ششم مهر ماه در میدان آزادی، میدان امام حسین(ع)، تئاترشهر، ایوان انتظار و میدان امام خمینی(ره) برنامه هنری خود را اجرا خواهند کرد.

کد خبر 390540

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.