مبلمان چهارباغ متناسب با هویت آن باشد

رئیس کمیسیون فرهنگی ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان به دلیل واکنش منفی مردم، خواستار تجدید نظر درخصوص تعویض صندلی‌های خاطره انگیز چهارباغ شد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، فریده روشن پیش از ظهر امروز (یکشنبه) در نود و چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه چهارباغ به عنوان یک گذر فرهنگی دربردارنده تاریخ جمعی و بخشی از هویت اصفهان و شهروندان ساکن در آن است، اظهار کرد: مبادا در بازسازی و بازتعریف این گذر فرهنگی به گونه‌ای عمل شود که با یک اشتباه کوچک تمامی اقدامات ارزشمند و سازنده زیر سئوال برود یا زیبایی آن در سایه فراموشی قرار بگیرد.

وی افزود: از آنجایی که مردم در روزهای گذشته به تعویض صندلی‌های خاطره انگیز چهارباغ واکنش منفی نشان داده‌اند، شایسته است در این تصمیم تجدیدنظر شود و در انتخاب مبلمان شهری مناسب با تاریخ و هویت چهارباغ بیشتر اندیشیده شود.

رئیس کمیسیون فرهنگی ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: شایسته است در اسرع وقت مشخص شود که سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان همچنان باید بر مبنای ماده ۸۴ قانون شهرداری اداره شود یا براساس ماده ۵۴ از این طریق لازم است از سردرگمی و بروز اشکالات سیستمی جلوگیری شود.

وی با اشاره به اینکه باید از طراحی میدانی پروژه‌ها همزمان با اجرای آن جلوگیری شده و کار به متخصصان و مشاوران حاذق سپرده شود، خاطرنشان کرد: پروژه تئاتر شهر، آمفی تئاتر پردیس هنر و پرداخت مطالبات مالی معوقه هنرمندان نیاز به تعیین تکلیف سریع دارد.

کد خبر 390493

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.