ریاست مهتاب کرامتی و داوری مهدی رحمانی در اسپانیا

مهتاب کرامتی و مهدی رحمانی از سوی فستیوال فیلم Imagineindia برای داوری فیلم‌های سال آینده این جشنواره معتبر دعوت شدند.

به گزارش خبرنگار ایمنا، مهتاب کرامتی بازیگر سینما در صفحه اینستاگرام خود خبر دعوت جشنواره فیلم اسپانیا از او و مهدی رحمانی در ترکیب هیات داوران را منتشر کرد.

مهتاب کرامتی و مهدی رحمانی از سوی فستیوال فیلم Imagineindia برای داوری فیلمهای سال آینده این جشنواره معتبر دعوت شدند. با انتشار رسمی سایت جشنواره Imagineindia اسپانیا مهتاب کرامتی به عنوان رئیس هیات داوران این جشنواره در سال ٢٠٢٠ منصوب شد همچنین مهدی رحمانی فیلمساز ایرانی که سال گذشته نیز در ترکیب هیات داوران این جشنواره حضور داشت برای سال ٢٠٢٠ همچنان داوری خواهد کرد.

Capture.JPG

نوزدهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم Imagineindia که همه ساله در شهر مادرید کشور اسپانیا برگزار می شود از تاریخ ١٧ تا ٣١ ماه می سال ٢٠٢٠ میزبان فیلمهای بلند سینمایی، مستند و کوتاه از سراسر جهان می‌باشند.

در کنار مهتاب کرامتی و مهدی رحمانی چهره های مطرحی از کشورهای انگلیس ، استرالیا، آلمان ، هند، لهستان و کره جنوبی در ترکیب هیات داوران سال ٢٠٢٠ این رویداد جهانی حضور خواهند داشت .

مهتاب کرامتی در سال ٢٠١٥جایزه بهترین بازیگری را برای فیلم اشباح داریوش مهرجویی از این جشنواره دریافت کرده بود.

گفتنی است که این جشنواره اسپانیایی امسال میزبان فیلم‌های "روزهای نارنجی" ساخته آرش لاهوتی و "آپاندیس" ساخته حسین نمازی در بخش مسابقه فیلم‌های بلند و "مانیکور" ساخته آرمان فیاض نیز در بخش فیلم‌های کوتاه به نمایندگی از سینمای ایران بود. 

کد خبر 390470

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.