شکست‌ناپذیری ۸ ساله ذوب‌آهن برابر صنعت نفت + جدول

تیم فوتبال ذوب آهن در حالی رو در روی صنعت نفت آبادان قرار می‌گیرد که نزدیک به هشت سال است طعم شکست برابر رقیب آبادانی را نچشیده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، دو تیم ذوب ‌آهن و صنعت نفت آبادان تاکنون در تاریخ لیگ برتر ۱۶ بار به مصاف هم رفته‌اند که در این بین ذوب آهن به شش پیروزی رسیده و صنعت نفت به چهار پیروزی رسیده‌ است و شش دیدار دو تیم نیز با تساوی به پایان رسیده است.

در ۱۶ دیدار اخیر دو تیم ۵۳ گل به ثمر رسیده است که ۳۳ گل سهم ذوب‌آهن و ۲۰ گل سهم صنعت نفت بوده است.

در هشت جدال قبلی دو تیم در آبادان، ذوب آهن دو بار موفق به شکست صنعت نفت شده است و شش جدال دیگر برای صنعت نفت دو برد و چهار تساوی را در پی داشته است.

آخرین جدال دو تیم در لیگ برتر به نیم فصل دوم فصل گذشته باز می‌گردد که ذوب آهن در آبادان موفق به پیروزی دو بر یک برابر صنعت نفت شد.

گفتنی است در سه فصل اخیر که صنعت نفت آبادان دوباره به لیگ برتر بازگشته است، ذوب آهن هیچ شکستی برابر این تیم نداشته و در هر فصل یک برد و یک تساوی حاصل کار سبزپوشان اصفهانی برابر رقیب آبادانی بوده است. همچنین در مجموع آخرین برد صنعت نفت برابر ذوب آهن به هفت سال و ۱۰ ماه و دو روز پیش یعنی ۲۷ آبان سال ۹۰ باز می‌گردد، روزی که صنعت نفت با نتیجه ۳ بر یک ذوب آهن را در فولادشهر شکست داد.

آمار و ارقام رویارویی‌های دو تیم در لیگ برتر به شرح زیر است:

کد خبر 390027

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.