بارش رگبار پراکنده در جنوب غرب اصفهان

کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان با اشاره به تداوم ناپایداری‌های جوی در استان طی امروز، گفت: افزایش ابر در نیمه غربی و بارش رگبار پراکنده در جنوب غرب استان پیش بینی می‌شود.

نازنین زهرا سیدان در گفت‌و گو با خبرنگار ایمنا با اشاره به ناپایداری‌های جوی روز گذشته در استان، اظهار کرد: بارش خفیف به دلیل این ناپایداری‌ها در برخی مناطق استان از جمله در فریدونشهر با میانگین ۱.۵ میلی متر گزارش شده است.

وی با اشاره به تداوم ناپایداری‌های ضعیف جوی در سطح استان طی امروز، افزود: افزایش ابر در ساعات بعد از ظهر در نیمه غربی و بارش رگبار پراکنده در جنوب غربی استان پیش بینی می‌شود.

کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان با بیان اینکه دمای هوای استان در ۲۴ ساعت آینده تغییر محسوسی نخواهد داشت، ادامه داد: بیشینه دما در کلانشهر اصفهان در گرم‌ترین ساعات امروز ۳۶ درجه سانتی گراد بالای صفر و کمینه دما در خنک‌ترین ساعات صبح فردا ۱۹ درجه سانتی گراد بالای صفر پیش‌بینی می‌شود.

سیدان افزود: در ۲۴ ساعت آینده چوپانان با دمای ۳۹ درجه سانتی گراد بالای صفر و بویین میاندشت با دمای هشت درجه سانتی گراد بالای صفر به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین مناطق استان خواهند بود.

وی با اشاره به پیش بینی تداوم غبار صبحگاهی در مناطق مرکزی استان، گفت: از روز شنبه دمای هوای استان دو درجه سانتی گراد خنک‌تر می شود.

کد خبر 387633

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.