هیچ تیمی را دست کم نمی‌گیریم و از تیمی هم نمی‌ترسیم

سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان ایران پس از پیروزی تیمش برابر بلغارستان گفت: هیچ تیمی را دست کم نمی‌گیریم و از تیمی هم نمی‌ترسیم.

به گزارش ایمنا به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، محمد وکیلی درباره پیروزی تیمش برابر بلغارستان گفت: بازی خیلی خوبی بود. بازی اول همان‌طور که انتظار داشتیم، سخت بود. به طور کلی در بازی اول به دلیل سطح توقعات و فشار روانی روی بازیکنان، بازی سخت است. در ست دوم کمی بازیکنانمان عجله کردند و در حالی که می‌توانستیم پیروز باشیم، این ست را واگذار کردیم.

وی ادامه داد: بعد از صحبت‌هایی که با بازیکنان داشتیم، توانستیم تیم را آرام کنیم و بازیکنان موفق شدند توانایی‌های خود را نشان دهند. تیم بلغارستان خیلی خوب بازی کرد و بدون ترس مقابل ما کار کرد. این تیم تلاش کرد تا با فشار به تیم ما، بازیکنان ما را دچار اشتباه کند ولی این اتفاق نیفتاد. در کل بازی بدی نبود.

وکیلی با بیان اینکه همیشه بازی‌های اول سخت هستند، گفت: برخی از بازیکنان تیم ما تجربه بازی در رقابت‌های آسیایی را هم نداشتند و از جمله این بازیکنان نبی‌زاده، جلوداریان و… بودند که اولین تورنمنت خود را پشت سر گذاشتند. بازیکنانی مثل توخته و فیض امام‌دوست هم که تجربه داشتند، در این بازی به ما کمک کردند تا فشار روانی از روی تیم برداشته شود و با پیروزی این بازی را به پایان رساندیم.

وی درباره مصاف ایران برابر جمهوری چک هم گفت: تیم جمهوری چک، تیم خیلی خوبی است. قطعا فردا بازی روان و تاکتیکی‌تری را ارائه می‌دهیم. امروز به وقت محلی ساعت ۱۳ بازی کردیم و ساعت ۲۰ تمرین داریم که مناسب نیست ولی باید تلاش کنیم تا خود را با شرایط تطبیق دهیم. بازی فردا سخت است و نباید هیچ حریفی را دست کم گرفت و از هیچ تیمی هم نمی‌ترسیم. می‌خواهیم عملکرد خوبی ارائه دهیم و روز به روز بهتر شویم.

کد خبر 386783

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.