ارسال ۴۵۰ اثر با موضوع دفاع مقدس به جشنواره تولیدات استان‌های صدا و سیما

رئیس مرکز سیمای استان‌ها در خصوص آثار راه‌یافته به جشنواره تولیدات استان‌های صدا و سیما گفت: ۴۵۰ اثر با موضوع دفاع مقدسی به این جشنواره راه‌ یافته که از این تعداد ۱۹۰ اثر در حوزه مدافعان حرم است.

به گزارش ایمنا، «سیدعباس فاطمی» رئیس مرکز سیمای استان‌ها، درخصوص آثار ارسال شده به بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استان‌های صدا و سیما اظهار کرد: ۹ هزار و ۲۹۷ اثر به بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استان‌های صدا و سیما ارسال شده است که در میان آن‌ها هزار و ۷۴۲ اثر به بخش رقابت راه‌یافته و۲۶۰ اثر از میان آثار راه‌یافته به جشنواره لوح و تقدیر و تندیس دریافت خواهند کرد.

وی ادامه داد: آثار در شش کمیسیون سیما، صدا، پژوهش، شعر و موسیقی، فضای مجازی، خبر و یک بخش برنامه‌های ویژه جنبی به رقابت می‌پردازند.

رئیس مرکز سیمای استان‌ها در خصوص آثار راه‌یافته به این جشنواره در حوزه دفاع مقدس، گفت: ۴۵۰ اثر با موضوع دفاع مقدسی به این جشنواره راه یافته که از این تعداد ۱۹۰ اثر در حوزه مدافعان حرم است؛ همچنین ۷۵۰ اثر با موضوع ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی ارسال شده است.

فاطمی با بیان اینکه در این جشنواره به طور ساختاری از برگزیدگان حوزه‌های سیما، صدا، پژوهش، شعر و موسیقی، فضای مجازی و خبر تقدیر خواهد شد، گفت: در بخش جنبی جشنوراه با همکاری بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس از ۴۴ اثر تقدیر خواهد شد.

وی درباره کیفت آثار ارسال شده به جشنواره تولیدات استان‌ها افزود: سعی شده در این جشنواره چهره مفاخر کشور، شهدای شاخص و شهدای مدافع حرم به مردم معرفی شوند.

کد خبر 385864

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.