خداحافظی ستاره اسبق سپاهان از پرسپولیس

مهاجم گذشته تیم فوتبال پرسپولیس که با حواشی زیادی به این تیم پیوست و با حواشی از پرسپولیس جدا شد به سومقاییت جمهوری آذربایجان پیوست.

به گزارش خبرنگار ایمنا، مهدی شریفی که بانظر کالدرون از پرسپولیس جداشد به تیم فوتبال سومقاییت جمهوری آذربایجان پیوسته تا بازی خود را به عنوان یک لژیونر  ادامه دهد، وی از هواداران پرسپولیس خداحافظی کرد و با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش نوشت:


"هواداران ارتش سرخ، سلام. یک سال قبل در چنین روزهایی افتخار این را داشتم تا با انگشت سرخ رنگ و به همراه پیراهن تیم بزرگ پرسپولیس، عکسی را منتشر و ورود خود به ارتش سرخ را اعلام کنم، چه روزهایی خوبی بود. اگرچه محرومیت نقل و انتقالاتی باعث شد تا یک نیم فصل بیرون بنشینم اما پوشیدن لباس شماره ۱۰ پرسپولیس در تمرین هم افتخاری بود که خوشحالم نصیبم شد. خوشحالم که هرچند اندک اما توانستم در روزهای سخت کنار پرسپولیس باشم و حالا از آن روزهای خوب، دو مدال قهرمانی لیگ و جام حذفی و یک دنیا محبت از طرف شما به یادگار دارم؛ چه چیزی بهتر از این؟ در پرسپولیس تمام روزها خاطرات خوشی بودند که در کنار شما، کادر مدیریت، مربیان، هم تیمی ها و دیگر ارکان باشگاه برایم رقم خورد. بابت تمام این خاطرات از همه شما تشکر می کنم و امیدوارم یک روز دیگر بتوانم با درخشش در تیم پرسپولیس، پاسخ این محبت ها را بدهم. همچنین ضمن احترام به هواداران عزیز و گرامی تیم سپاهان اصفهان که روزهای بسیار خوبی را با آن ها گذراندم و همین حالا پیام محبت آمیز از آن ها دریافت می کنم، باید به برخی از رسانه های منتسب به این تیم بگویم که بله من از مکتب پرسپولیس هستم و تا ابد این را فریاد خواهم زد. دوست دارم پیام خداحافظی ام از تیم پرسپولیس که امیدوارم موقت باشد را با پیامی به هواداران ارتش سرخ تمام کنم. دوست دارم یک بار دیگر از خوشحال خود در زمان پوشیدن پیراهن این تیم بنویسم و بگویم که چه افتخاری است داشتن لباس شماره ۱۰ تیم پرسپولیس؛ من میراث بازیکنان بزرگ و اسطوره ای پرسپولیس بودم و امیدوارم شماره ۱۰ بعدی هم بتواند به خوبی از آن پاسداری کند. صحبت دیگری نیست؛ به امید دیدار دوباره"

کد خبر 385495

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.