بازی مقابل مس سونگون سخت بود

سرمربی تیم فوتسال هایپر شاهین شهر گفت: بازی های دو هفته آینده مقابل شهروند ساری و حفاری اهواز برای تیم ما سخت است، اگر بازیکنان مصدوم ما به بازی ها برسند، جای نگرانی وجود ندارد و اگر این مهم اتفاق نیافتد، بازی های بسیار سختی خواهیم داشت.

به گزارش خبرنگار ایمنا، سعید رستمی پس از شکست چهار بر یک تیمش مقابل مس سونگون در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: بازی مقابل تیم پر مهره مس سونگون که هفته دیگر عازم مسابقات آسیایی است، سخت بود و ما در بد ترین روز ممکن از این تیم استقبال کردیم.

وی ادامه داد: تیم ما چهار بازیکن اصلی خود را در اختیار نداشت.مجید حاجی بنده، احسان جزینی، کامبیز گمرکی مصدومان تیم مابودند و همین باعث شد دست ما برای تعویض بسته باشد.

سرمربی تیم هایپر افزود: موقعیت های خوبی در نیمه اول داشتیم و می توانستیم از آن ها استفاده کنیم، اما این اتفاق رخ نداد و هرچه جلو رفتیم کار تیم ما سخت‌تر شد. پنج اشتباه داشتیم که چهار مورد آن وارد دروازه شد.

وی در رابطه با دروازبان تیم مس سونگون،‌ گفت: روز خوب دروازبان مس سونگون بود و بازیکنان ما نیز باعث شدند که بازی این دروازه بان بیشتر به چشم بیاید. مشکل تیم ما این بود که از موقعیت هایی که در نیمه اول داشتیم استفاده نکردیم و رفته رفته فشار بر روی ما بیشتر شد.

رستمی تصریح کرد: بازی های دو هفته آینده مقابل شهروند ساریو حفاری اهواز برای تیم ما سخت است، اگر بازیکنان مصدوم ما به بازی ها برسند، جای نگرانی وجود ندارد و اگر این مهم اتفاق نیافتد، بازی های بسیار سختی خواهیم داشت.

وی در رابطه با بازی پاور پلی تیمش گفت: تیم ما در پاور پلی تمرکز ندارند و با اشتباهی که نفر آخر تیم انجام می‌دهد، توپ وارد دروازه می‌شود، پاور پلی یعنی ریسک و تیم ما این ریسک را پذیرفت.

کد خبر 384491

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.