دانشجوی دانشگاه کاشان جایزه دکتر حسابی را برد

کاشان_معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه کاشان گفت: پایان نامه دانشجوی دانشگاه این شهرستان با عنوان "ارزیابی ارتباط شاخص سطح برگ با تغییرات زمانی و مکانی رطوبت خاک" جایزه پروفسور حسابی را کسب کرد.

مجید منعم‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا از شهرستان کاشان با اعلام این خبر، اظهار کرد: "الهام داوودی" دانش‌آموخته مقطع دکتری تخصصی رشته علوم و مهندسی آبخیزداری دانشکده منابع طبیعی و علوم زمین دانشگاه کاشان در جشنواره پایان نامه‌های برتر ایران به‌عنوان پژوهشگر و دانشجوی برتر شناخته شد و جایزه پروفسور حسابی را کسب کرد.

وی تصریح کرد: جشنواره پایان‌نامه‌های برتر ایران، جایزه ویژه پروفسور حسابی، در پایان هر ترم تحصیلی دانشگاهی با مشارکت شمار فراوانی از اساتید برتر دانشگاه‌های ایران برگزار می‌شود.

معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه کاشان با بیان اینکه جشنواره پایان‌نامه‌های برتر ایران از نظر علمی از جشنواره‌های معتبر کشور محسوب می‌شود، خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری این جشنواره انعکاس دستاوردهای جامعه علمی، آموزشی و صنعتی سراسر کشور، داوری، بررسی و درجه‌بندی پایان‌نامه‌های تهیه شده در دانشگاه‌های ایران و در نهایت گردآوری و انتشار برترین پایان‌نامه‌های نوشته شده توسط دانشجویان دانشگاه‌های ایران یا دانشجویان ایرانی در یک مجموعه واحد و به‌صورت منظم و دوره‌ای است.

منعم‌زاده یادآور شد: دانشگاه کاشان از مراکز معتبر علمی ایران محسوب می‌شود و دانشجویان مقاطع مختلف تحصیلی این دانشگاه در طول سال موفق به کسب عناوین برتر علمی، پژوهشی و تحقیقاتی در جشنواره‌ها و فستیوال‌های معتبر علمی داخل و خارج کشور می‌شوند.

کد خبر 381958

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.