• ۱۳ تیر ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۱
  • کد خبر: 381337
اعدام

کاشان_معاون کیفری دادستان کاشان از اجرای حکم قصاص نفس متهم قتل در زندان این شهرستان خبر داد.

روح‌الله دهقانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا از شهرستان کاشان، اظهار کرد: متهم به نام (م.ص) که به علت ارتکاب قتل به قصاص نفس محکوم شده بود امروز پنجشنبه(۱۳تیرماه) در زندان کاشان و با حضور اولیای دم به دار مجازات آویخته شد.

وی ادامه داد: در سال۱۳۹۴ پس اعلام وصول گزارشی مبنی بر ناپدید شدن خانمی ۵۰ ساله به نیروی انتظامی شهرستان با دستور مقام قضایی پرونده تشکیل و پیگیری موضوع در دستور کار ماموران اداره آگاهی قرار گرفت.

معاون دادستان کاشان اضافه کرد: پس از آغاز تحقیقات و بازجویی از مظنونان در کمترین زمان متهم دستگیر و به جرم قتل اعتراف کرد و مدعی شد پس از ارتکاب قتل جسد مقتول را در چاه مجاور منزلش دفن کرده است؛ پس از اعتراف قاتل جنازه مقتول کشف و به پزشکی قانونی منتقل شد.

دهقانی خاطرنشان کرد: با تکمیل پرونده و به علت وجود شاکی خصوصی، اشد مجازات برای مجرم تقاضا شد که پس از صدور رای در دادگستری شهرستان و تایید آن در شعبه تجدیدنظر اصفهان و دیوانعالی کشور با خانواده مقتول مبنی بر بخشش مجرم صحبت شد، اما آنان اصرار بر قصاص داشتند.

وی گفت: با به نتیجه نرسیدن تلاش‌ها مبنی بر بخشش مجرم از سوی اولیای دم، دادنامه صادره از شعبه چهارم دادگاه کیفری یک اصفهان مستقر در کاشان در ارتباط با قاتل اجرا شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =