اولویت‌بندی ارسال پیامک سهمیه طرح ترافیک خبرنگاران مشخص شد

دبیر کارگروه بررسی مدارک و اسناد متقاضیان استفاده از سهمیه ویژه خبرنگاری گفت: خبرنگارانی که مشمول سهمیه طرح ترافیک خبرنگاری می‌شوند در اولویت ارسال پیامک هستند.

به گزارش ایمنا، فرهاد خوانساری در رابطه با ارسال پیامک وضعیت طرح ترافیک خبرنگاری به خبرنگاران متقاضی طرح، اظهار کرد: هنوز حدود ۱۰۰ پیامک از سوی مخابرات ارسال نشده اما کسانی که در اولویت دریافت سهمیه طرح ترافیک خبرنگاری بوده‌اند برای آن‌ها پیامک ارسال شده است.

خوانساری پیش از ارسال سه نوع پیامک برای خبرنگاران متقاضی دریافت سهمیه طرح ترافیک خبر داده و اعلام کرده بود: بر این اساس در گروه اول به خبرنگارانی که مشمول دریافت طرح ترافیک شدند، پیامکی ارسال می‌شود تا نسبت به پرداخت بهای خدمات و شارژ حساب شهروندی خود اقدام کنند که در پی دریافت این پیامک تردد این افراد در محدوده با تخفیف ۹۰ درصدی محاسبه خواهد شد.

وی با بیان اینکه گروه دوم دریافت‌کننده پیامک، خبرنگارانی هستند که مشمول طرح ترافیک شناخته شدند اما مدارک آن‌ها ناقص بوده است، افزود: در پیامک ارسالی به این گروه تاکید خواهد شد که سهمیه آن‌ها مشروط به تکمیل مدارک است و اگر در مهلت مقرر اطلاعات خود را تکمیل نکنند به آن‌ها سهمیه داده نمی‌شود.

خوانساری با بیان اینکه مخاطب نوع سوم پیامک ارسالی، خبرنگارانی هستند که در سال ۹۷ سهمیه طرح ترافیک داشته‌اند اما در سال ۹۸ سهمیه به آن‌ها تعلق نگرفته، گفت: این افراد به محض دریافت پیامک دیگر در گروه سهمیه بگیران نیستند و تردد آن‌ها با نرخ آزاد محاسبه خواهد شد.

منبع: مهر

کد خبر 378736

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.