انتقال زندان مرکزی اصفهان در دستور کار است

پس از ریاست حجت الاسلام رییسی بر مسند قوه قضاییه، دیروز و طی حکمی، رییس کل جدید دادگستری استان اصفهان از سوی ایشان منصوب شد و مراسم تودیع و معارفه وی امروز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، عباس رضایی پیش از ظهر امروز -پنجشنبه دوم خرداد- در مراسم تودیع و معارفه رییس کل دادگستری استان اصفهان اظهار کرد: ورود مهمانان یزدی بر ما مبارک است و امیدواریم باب دوستی این دو استان بیش از قبل باز شود.

وی با بیان اینکه اگرچه مدت کوتاهی است در خدمت مردم خوب استان اصفهان هستم، اما از خسروی وفا چیزی جز همدلی و متانت ندیدم؛ افزود: خداوند زحمات وی و همه قضات شریف را اجر دهد چرا که با خدمات خود صدق و عدالت و همدلی را به ظهور می‌رسانند و توفیق جناب خسروی وفا را خواهانم.

استاندار اصفهان با بیان اینکه در این چند روز همه گفته‌ها حکایت از متانت و بزرگواری جناب حبیبی داشته است، گفت: امیدواریم همان همدلی که باخسروی وفا داشتیم با وی و دیگر قضات همچنان برقرار باشد و دادستان هم همواره روابط و تعامل خوبی با همه مدیران داشته‌اند و این همنوایی بین سطوح مختلف و مدیران همه دستگاه های اجرایی استان وجود داشته است.

رضایی با اشاره به اینکه یکی از مشکلات ما متناسب نبودن وضعیت برخی زندان‌های استان است، تصریح کرد: هفته گذشته در خصوص بررسی وضعیت زندان نشستی را در اداره کل زندان‌ها داشتیم، استانداری بر این امر عزم دارد که در جهت انتقال و استاندارد کردن زندان تلاش کند تا در سطح و شان استان باشد و کرامت انسان ها را هم درنظر داشته باشد.

وی با ابراز خرسندی از حضور در جمع قضات گفت: انشاءالله ساختمانی با ۴۸ هزار متر مربع به بهره برداری برسد و ساختمان قدیم را برای کاربری دیگری در اصفهان درنظر بگیریم.

کد خبر 376954

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.