ارائه تسهیلات به مشمولان متقاضی تمدید و تعجیل تاریخ اعزام به خدمت

معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی از ارائه تسهیلات به مشمولان متقاضی تمدید و تعجیل تاریخ اعزام به خدمت خبر داد.

به گزارش ایمنا، سرهنگ نجف حمیدزاده در تشریح تسهیلات تمدید و تعجیل تاریخ اعزام به خدمت اظهار کرد: مشمولانی که تمایل دارند زودتر از تاریخ درج شده در برگ آماده به خدمت، وضعیت خدمتی خود را تعیین تکلیف کنند، می‌توانند تا بیست روز قبل از موعد اعزام به خدمت از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +۱۰) اقدام کنند.

وی با بیان اینکه ارائه درخواست تمدید، تنها برای یک بار امکان پذیراست، افزود: مشمولانی که دارای معاذیر موجه از قبیل بیماری مشمول، فوت بستگان درجه یک مشمول، وقوع سیل و بلایای طبیعی، استخدام قطعی در نیروهای مسلح و… بوده و به همین سبب توان حضور در موعد تعیین شده برای اعزام به خدمت را ندارند می‌توانند با ارائه مدارک مربوطه به دفاتر (پلیس +۱۰) یا مراجعه از تسهیلات در نظر گرفته بهره مند شوند.

معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی گفت: متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ از قوانین و مقررات مربوطه مطلع شوند.

کد خبر 376389

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.