آموزش و پرورش نیازمند توجه ویژه مسئولان

گلپایگان- مدیر آموزش و پرورش گلپایگان گفت: وجود آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی و نبود مدیریت صحیح اقتصادی به دلیل نبود آموزش درست است، بنابراین باید آموزش و پرورش در الویت قرار گیرد تا به مدینه فاضله برسیم.

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان گلپایگان، مصطفی مهدیان در مراسم تجلیل از معلمان بازنشسته این شهرستان با اشاره به جایگاه علم و فرهنگ در جامعه اظهار کرد: معلمان این شهرستان با برنامه‌ریزی دقیق و منسجم در عرصه تعلیم و تربیت دانش‌آموزان فعالیت‌ می‌کنند و در استان و کشور نمونه هستند.

وی با بیان اینکه همه مدیران موفقیت خود را مرهون تلاش معلمان دوران تحصیلیشان هستند گفت: باید الویت هر کشوری آموزش و پرورش باشد، زیرا فرهنگ زمینه‌ساز تمدن بشری است و اعتلای آن به دست معلمان است.

مدیر آموزش و پرورش گلپایگان گفت: وجود آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی و نبود مدیریت صحیح اقتصادی به دلیل نبود آموزش درست است، بنابراین باید آموزش و پرورش حمایت شود تا به سطح مدینه فاضله برسیم.

مهدیان تصریح کرد: معلمان از تبعیض‌ها ناراضی هستند، برای رسیدن به اهداف والای فرهنگی باید نگرش‌ها تغییر کند و به وضعیت آموزش و پرورش نگاه ویژه‌ای شود.

وی خاطرنشان کرد: امسال ابتکار جدیدی در اداره آموزش و پرورش با عنوان تجلیل از معلمان دوران تحصیل خود انجام شد و این اقدام نهادینه شدن فرهنگ قدرشناسی از معلمان دوران تحصیل است.

تکریم معلم، وظیفه‌ای همگانی

در ادامه مراسم حسین یارمحمدیان فرماندار گلپایگان اظهار کرد: معلمان از افراد تأثیرگذار در جامعه هستند و باید از تلاش‌ها و زحمات آن‌ها تجلیل شود.

وی گفت: مشکلات اقتصادی کشور در سال گذشته باعث افزایش نارضایتی و تجمعات صنفی معلمان شد اما در گلپایگان اتفاق نیفتاد.

کد خبر 375357

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.