باید شرایط سخت اقتصادی را درک کرد

گلپایگان- فرماندار گلپایگان گفت: شرایط اقتصادی سال ۹۸ با سال ۹۷ را نباید مقایسه کرد زیرا فروش نفت از سه میلیون بشکه به یک میلیون رسیده است و باید در برهه کنونی شرایط اقتصادی را درک کرد.

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان گلپایگان، حسین یارمحمدیان در جمع ورزشکاران و باستانی کاران این شهرستان با بیان اینکه باید ورزش‌های همگانی به صورت ویژه در شهرستان تقویت شود، اظهار کرد: باید خدمت بیشتری به جامعه ورزشی انجام داد که در این راستا انتظار داریم مسئولان هیئت‌های ورزشی در جلسات ورزشی حضور منسجم داشته باشند.

فرماندار گلپایگان با بیان اینکه کشور به دلیل تحریم‌ها در شرایط خاصی قرار دارد، افزود: شرایط اقتصادی سال ۹۸ با سال ۹۷ را نباید مقایسه کرد زیرا فروش نفت از سه میلیون بشکه به یک میلیون رسیده است و باید در برهه کنونی شرایط اقتصادی را درک کرد.

وی تأکید کرد: گلپایگان شرایط خوبی از لحاظ اجتماعی دارد تاجایی که در سال گذشته با یک تجمع و نارضایتی مردمی در شهرستان مواجه نبودیم.

فرماندار گلپایگان گفت: در پی بارش‌های بهاری بحران سیل مناطق غرب استان را تهدید می‌کرد که البته توانستیم بحران را به خوبی مدیریت کنیم و از جاری شدن سیلاب در شهرستان جلوگیری کنیم زیرا آب باران از سه شهرستان اطراف به سمت گلپایگان سرازیر می‌شود.

وی با بیان اینکه از ابتدای فروردین ماه سال جاری تاکنون بیش از ۲۰۰ میلیمتر بارندگی در شهرستان به ثبت رسیده است، افزود: در سال زراعی جاری ۴۰۰ میلیمتر باران باریده که نسبت به سال گذشته ۸۰۰ درصد افزایش داشته است.

به گزارش ایمنا، در این مراسم ورزشکاران اقلام خوراکی و البسه به سیل زدگان کمک کردند.

کد خبر 373850

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.