از ظرفیت نیروی انسانی استفاده شود

گلپایگان- امام جمعه گلپایگان گفت: راه‌های تسلط دشمن بر ملت را باید شناخت تا توطئه‌های طراحی شده از سوی دشمنان خنثی شود.

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان گلپایگان، حجت الاسلام محمدتقی کرامتی در خطبه‌های نماز جمعه با تبریک میلاد امام علی(ع) اظهار کرد: کلماتی که در وصف امیرالمومنین(ع) بیان شده است حاکی از عظمت و بزرگواری آن امام است تا جایی که دشمنان ایشان نیز به  آن صفات اذعان داشتند.

وی تأکید کرد: در بیانیه دوم رهبر معظم انقلاب راهکارهایی برای مقابله با توطئه‌های دشمن ترسیم شده است تا در دشمن شناسی آگاه باشیم و خطا نکینم، راه‌های تسلط دشمن بر ملت را شناخته تا توطئه‌های طراحی شده از سوی دشمنان خنثی شود.

امام جمعه گلپایگان با اشاره به این‌‎که باید به ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب توجه شود، گفت: عمل به بیانیه دوم رهبرمعظم انقلاب در دستور کار مسؤولان قرار گیرد.

وی گفت: فتنه گران عامل اصلی مشکلات اقتصادی کشور هستند و امروز بخشی از تحریم ظالمانه با حمایت فتنه‌گران داخلی ایجاد شده است، فتنه گران مصالح کشور را به نفع مصالح حزبی تدوین می‌کنند.

کرامتی تصریح کرد: مشکلات اقتصادی به معظلی بزرگ برای قشرهای آسیب پذیر تبدیل شده است، مشکلات اقتصادی ناشی از توزیع ناعادلانه و سوءمدیریت‌هاست.

وی با بیان این‌که در جهت تقویت نظام باید تلاش شود، گفت: عزت و غیرت و درک مشکلات موجود می‌تواند گرهی از مشکلات اقتصادی و معیشتی باز کند.

امام جمعه گلپایگان تأکید کرد: ملت ما با بهره‌گیری از ظرفیت‌های درونی و اتکا به نیروهای انسانی می‌تواند در برابر جنگ اقتصادی پیروز میدان شود. ملت ما روزهای سخت‌تر از دوران تحریم اقتصادی را پشت سر گذاشته است و نباید اکنون غفلت صورت گیرد.

کد خبر 370437

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.