نمایشگاه خودروهای کلاسیک، مدرن و آفرود در اصفهان برگزار می شود

نمایشگاه خودروهای کلاسیک، مدرن و آفرود، چهل و نهمین عنوان و آخرین نمایشگاهی است که امسال در اصفهان برپا می‌شود.

به گزارش اداره رسانه شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان این نمایشگاه طی روزهای ۲۳ تا ۲۷ اسفندماه در محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان برگزار می شود و خودروهای کلاسیک، خودروهای آفرود و خودروهای مدرن، هوشمند و اسپرت روز دنیا در معرض بازدید عموم مردم قرار می گیرد.

نمایش خودروهای کلاسیک نظیر فورد، دوج، بی‌ام‌و، بنز و خودروهای امریکایی تنها بخشی از این نمایشگاه خواهد بود که پیش‌بینی می‌شود با استقبال مطلوبی از سوی مردم روبه رو شود. در این بخش، لامبورگینی دست‌ساز نیز به نمایش درمی‌آید که پیش از این در هیچ‌ نمایشگاهی حضور نداشته است.

 نمایش خودروهای مدرن کمپانی‌های بزرگ خودرویی از دیگر بخش‌های این نمایشگاه به شمار می‌رود. در این بخش مدل‌های جدید شرکت‌های خودروساز مانند بنز، بی‌ام‌و، شورولت و فورد به نمایش در می‌آیند.

در کنار برندهای مطرح خودرویی، برندهای معروف جهان نظیر فورد، پورشه، مازراتی، بنتلی، لامبورگینی، نیسان، کامارو، کوروت و چلنجر نیز در این نمایشگاه مشارکت دارند تا مردم و علاقمندان با جدیدترین مدل‌های خودرو در جهان آشنا شوند.

بخش دیگری از این نمایشگاه به نمایش خودروهای آفرود اختصاص دارد. خودروهای آفرود، خودروهای شاسی بلند دو دیفرانسیلی است که توانایی رانندگی در مسیرهای ناهموار محیط‌های سخت و خشن طبیعت را دارد و گذر از جاده‌های صعب‌العبور را به چالش می‌کشد. در سیستم تعلیق بیشتر این خودروها از فنربندی و کمک فنرهای مغناطیسی و خاص استفاده شده و سطح فنی خودرو و مهارت مناسب راننده هر دو با هم عامل تأثیرگذار در چگونگی عملکرد خودرو است.

علاقمندان بازدید از این نمایشگاه می‌توانند طی روزهای ۲۳ تا ۲۷ اسفندماه و از ساعت ۱۵ تا ۲۴ به محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان مراجعه کنند.

کد خبر 370183

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.