برای کسب بهترین نتیجه می‌جنگیم

سرپرست تیم اسکواش بانوان نامی‌نو اصفهان گفت: شرایط تیم خوب است و برای کسب بهترین نتیجه می‌جنگیم.

اکرم مشایخی در گفتوگو با خبرنگار ایمنا در رابطه با شرایط تیمش برای حضور در دوره دوم مسابقات لیگ برتر اسکواش، اظهار کرد: تیم شرایط خوبی دارد و بازیکنان از آمادگی بالایی برخوردار هستند؛ تیم ترکیبی از چهار بازیکن غیربومی (یک نفر از تهران و سه نفر از گرگان) و دو بازیکن بومی است؛ بازیکنان غیربومی در شهرهای خود تمرین دارند و دو بازیکنان اصفهانی تمرینات خود را در آکادمی شهیدنصر پیگیری می‌کنند.

وی با اشاره به کسب عنوان قهرمانی جام حذفی و نایب قهرمانی لیگ برتر فصل گذشته با نام "ام ال ام تایتان"، خاطرنشان کرد: امسال با نام نامی‌نو وارد لیگ برتر شدیم. امسال پنجمین دوره حضورمان در مسابقات لیگ برتر اسکواش است.

سرپرست تیم اسکواش بانوان نامی‌نو تصریح کرد: در حال حاضر با هفت امتیاز و یک بازی بیشتر، در صدر جدول قرار داریم؛ دانشگاه آزاد تهران یکی از تیم‌های تعقیب‌کننده نامی‌نو است و در حال حاضر با شش امتیاز به لطف تفاضل امتیاز بهتر نسبت به تیم یزد، در رده دوم جدول قرار دارد.

مشایخی اضافه کرد: برای کسب بهترین نتیجه می‌جنگیم و تمام تلاش ما و باشگاه کسب سکوی قهرمانی است ولی نباید از این نکته هم غافل شویم که تیم‌های دیگر نیز خیلی خوب بسته شده‌اند و ملی‌پوشان در یک متمرکز نشده و در تمام تیم‌ها پخش شده‌اند.

وی با تأکید بر حضور تیم‌های قدرتمند در لیگ برتر اسکواش بانوان، گفت: تیم دانشگاه آزاد با در اختیار داشتن چهار ملی‌پوش پا به این رقابت‌ها گذاشته است و تیم بسیار قدرت‌مندی است.

سرپرست تیم اسکواش بانوان نامی‌نو اصفهان با اشاره به برگزاری دور دوم مسابقات لیگ برتر از فردا (پنجشنبه)، گفت: دور دوم مسابقات پنجشنبه و جمعه -۱۶ و ۱۷ اسفندماه- به میزبانی اصفهان در مجموعه شهیدنصر برگزار می‌شود.

مشایخی با ابراز رضایت از برگزاری جام حذفی و مسابقات لیگ برتر به صورت همزمان، خاطرنشان کرد: مطمئناً جنگیدن برای ما در دو جبهه جام حذفی و لیگ برتر سخت است ولی خوشبختانه شرایط برای همه یکسان است و امیدوارم با بازیکنان خوبی که در اختیار داریم بهترین نتایج را به دست آوریم. به نظر من برگزاری همزمان جام حذفی و لیگ برتر اسکواش ایده جالبی است و از نظر اقتصادی برای تیم‌ها به صرفه است و از هزینه تیم برای اعزام‌های مکرر می‌کاهد.

وی با تشکر از هیئت اسکواش استان اصفهان که با در اختیار گذاشتن زیرساخت‌ها در برگزاری هرچه بهتر میزبانی دور دوم مسابقات لیگ برتر به ما کمک کرد، افزود: امیدوارم در دور دوم مسابقات بتوانیم نتایج خوبی به دست آوریم. پس از پایان مسابقات دور دوم، تا حدودی قهرمان نیم‌فصل نخست مشخص می‌شود.

کد خبر 369625

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.