دانشجو باید کاستی‌ها را بشناسد و مردم را آگاه کند

گلپایگان- معاون مرکز تربیت و تعالی کوثر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دانشجو باید کاستی‌ها را بشناسد و مردم را آگاه کند چراکه امروز بصیرت نسل جوان بیش از هر زمانی برای حفظ کشور نیاز است.

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان گلپایگان، سردار علی اکبر علیزاده امروز( یکشنبه) در مراسم یادواره شهدای دانشجوی شهرستان اظهار کرد: دانشجو باید همواره بیدار باشد تا کشور از سوی دشمن تهدید نشود، رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب تأکید داشتند که از ظرفیت و استعداد جوانان استفاده شود.

سردار علیزاده بیان اینکه جوانان باید مطالبات ملت را به گفتمان تبدیل کنند، خاطرنشان کرد: دانشجو باید کاستی‌ها را بشناسد و مردم را آگاه کند چراکه امروز بصیرت نسل جوان بیش از هر زمانی برای حفظ کشور نیاز است.

وی با بیان اینکه در یادواره شهدا تجدید عهد و پیمان با شهدا می‌بندیم، گفت: در وصیت نامه شهدا به طور متوسط چهار بار حفظ اسلام و پیروی از خط امام سفارش شده است.

معاون مرکز تربیت و تعالی کوثر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تأکید کرد: غرب‌زدگی مسئولان آفت است، اگر مسئولی دچار غرب زدگی و اشرافی گری شود زنگ خطری برای نابودی انقلاب است.

راه برون رفت از مشکلات اقتصادی عمل به سیره و روش شهدا است

محمد منعمی، رییس دانشگاه فنی و حرفه‌ای شهدای گلپایگان در ادامه این مراسم اظهار کرد: شهیدان توسلی، خوشنویسان و فراست از جهادگران و مبارزان خط مقدم انقلاب بودند.

وی با بیان این‌که شهدا به دنبال تفکر هدایت بودند و می‌دانستند اگر آگاهی و بصیرت باشد کشور ما را دشمن تهدید نخواهد کرد، گفت: سیره و روش شهدای باید برای دانشجویان الگو باشد.

رییس دانشگاه فنی و حرفه‌ای شهدای گلپایگان تأکید کرد: راه برون رفت از مشکلات و برون رفت از تحریم‌ها و حمله نظامی بازگشت به سیره شهدا است.

وی با بیان این‌که راه برون رفت از تمام مشکلات اقتصادی و فرهنگی نگاه به سیره و روش شهدا است، افزود: شهدا با دست خالی در عملیات‌های جنگ تحمیلی حماسه‌ها آفریدند و باید به سیره و روش شهدا عمل شود.

کد خبر 368607

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.