دعوت استاندار اصفهان از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

استاندار اصفهان در پیامی ضمن دعوت از مردم استان برای حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، اظهار کرد: مردم استان بار دیگر اقتدار ملی خویش را در سرنوشت سازترین فراگرد تاریخی ایران و جهان به نمایش خواهند گذاشت.

به گزارش ایمنا و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، متن پیام دعوت عباس رضایی بدین شرح است: درود به محضر مردمان خداجو، خردورز، دل آگاه، ژرف بین و همیشه قهرمان و حماسه آفرین در جای جای استان اصفهان که از دیرباز خاستگاه تمدن و فرهنگ ایران زمین بوده است.

اینک چهل سال از طلوع راستین و سپیده دم انقلاب شکوهمند اسلامی ایران به رهبری خمینی کبیر" رحمت الله علیه" می گذرد. آری چهل سال پیش در ۲۲ بهمن سال ۱۳۵۷ طومار نظام شاهنشاهی در هم پیچیده شد و هِیمنه و بنای اقتدار و احتشام دروغین استکبار درهم فروریخت و در نایره خشم مردم ستمدیده خاکستر گردید.

در این چهل سال شما مردم سلحشور و همیشه هوشیار به نیروی عشق و ایمان که همواره در نهاد و سرشت تان بی قراری می کرده است؛ فراز و نشیب ها و تند پیچ های بزرگ تاریخی را پشت سر نهادید و حماسه های جاودان و ماندگار هشت سال دفاع مقدس با خون واژه های پاک شهدا و جانبازان بر برگ برگ تاریخ مبارزات شورانگیز مردم ایران در نبرد با استکبار جهانی نگاشته شد.

در این چهل سال به رغم کینه توزی ها و مداخله گری های استکبار، به پشتوانه مجاهدت های خستگی ناپذیر امت به پا خاسته و خلاقیت های شگفت آور جونان اندیشمند این مرز و بوم کارهای بزرگ و سترگی در تولید علم، فناوری های نوین، تحکیم زیرساخت های توسعه پایدار و متوازن در عرصه های گوناگون صورت پذیرفت و گام های استواری در راه دستیابی به هدف های عالیه و راهبردی و تحقق آرمان های انقلاب برداشته شد تا بدین سان دسیسه ها و توطئه های رنگارنگ و پیچیده ای که دشمنان برای اخلال در فرآیند رشد و تکامل جامعه مدنی و پیشرفت همه جانبه کشور اندیشیده بودند، نقش بر آب شود و ملت شریف و سرافراز ایران با پایداری قهرمانانه و گذر از رنج های فراوان، به پیروزی بزرگی که در انتظار آن هاست چشم امید ببندند.

بنابراین فروتنانه رجای واثق و امید صادق دارم همه آحاد جوامع شهری و روستایی در سراسر استان، به منظور ادامه راه انقلاب، صیانت از عزت و شرف ملی و تحقق هدف های راهبردی توسعه و پیشرفت بر مدار عدل و عقل؛ در نکوداشت چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت فرموده و اقتدار ملی خویش را در سرنوشت سازترین فراگرد تاریخی ایران و جهان به نمایش بگذارند.

فرخنده باد چهلمین سالگرد انقلاب تابناک و دلپذیر آینده مردم ایران با افتخار به گذشته و امید به آینده.

کد خبر 367210

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.