• ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۳
  • کد خبر: 367154
دیدار تیم های ایران و ژاپن

به گفته رییس فدراسیون فوتبال کلمبیا، کارلوس کی‌روش در اولین اقدام خود در این کشور ابتدا به برزیل می‌رود تا محل برگزاری مسابقات کوپا آمه‌ریکا را بررسی کند و سپس لیگ کلمبیا را زیر نظر می‌گیرد.

به گزارش ایمنا، کارلوس‌کی‌روش روز پنجشنبه در کلمبیا معارفه و قراردادش با تیم ملی فوتبال این کشور تا سال ۲۰۲۲ امضا شد. کی روش بعد از امضای قراردادش درباره موضوعات مختلفی از جمله شرایط ستاره‌های کلمبیا مثل خامس رودریگز، رادامل فالکائو و اوسپینا صحبت‌هایی را مطرح کرد.

رامون خسورون، رییس فدراسیون فوتبال کلمبیا جزییات برنامه‌های کارلوس کی‌روش را برای این تیم تشریح و از سفر این سرمربی به کشور برزیل خبر داد.

خسورون گفت: کی‌روش علاقه زیادی دارد تا چیزهای خاصی از فوتبال کلمبیا بداند؛ در حقیقت او در شهر بوگاتو، پایتخت کلمبیا زندگی خواهد کرد؛ کی‌روش اعتقاد دارد می‌تواند از بوگاتو بدون مشکل خاصی به هر بخشی از کلمبیا که می خواهد، برود.

رییس فدراسیون فوتبال کلمبیا ادامه داد: کی‌روش مردی است که خیلی کار می‌کند؛ او در ۴۸ ساعتی که به کشورمان آمده، کارش را شروع کرده است؛ کی‌روش با چند بازیکن ما صحبت‌هایی داشته است؛ همچنین قرار است برای ارزیابی شرایط برزیل (میزبان کوپا آمه‌ریکا) به این کشور سفر کند.

کی‌روش همچنین در نظر دارد تا فوتبال کلمبیا را از نزدیک زیر نظر بگیرد و اولین مسابقه‌ای که مستقیم و زنده تماشا می‌کند، بازی بین ایدپندنت سانتا و دپورتیس تولیما است.

ایده سرمربی جدید کلمبیا این است که تعداد هر چه بیشتری از مسابقات لیگ کلمبیا را زیر نظر بگیرد تا بازیکنان جوان و مستعد را برای تیم ملی کشف کند.

کی‌روش همچنین در نظر دارد کمپ تمرینی کلمبیا و استادیوم متروپولیتن که تیم ملی این کشور در آن به میدان می‌رود را از نزدیک ببیند.

سرمربی کلمبیا بعد از سفر به برزیل و ارزیابی کمپ‌های تمرینی این کشور برای کوپا آمه‌ریکا، به اروپا سفر می‌کند تا با بعضی از بازیکنان مصدوم کلمبیا و همچنین ستاره‌های این کشور از جمله خامس رودریگز، فالکائو و اوسپینا صحبت کند.

همچنین به گفته رئیس فدراسیون فوتبال کلمبیا، دو بازی تدارکاتی برای تیم ملی این کشور تحت هدایت کی‌روش در ماه مارچ قطعی شده است که این دو کشور ژاپن و کره جنوبی هستند؛ دو تیمی که کی‌روش سابقه رویارویی با آن‌ها را در تیم ملی ایران دارد.

منبع: مهر

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =