تئاتر تراژدی شیرین

کاشان -در ششمین روز جشنواره پنج نمایش در بخش صحنه ای و خیابانی چهاردهمین جشنواره ملی تئاتر مهر کاشان اجرا شد.

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان کاشان، در ششمین روز جشنواره، تالار مهرگان فرهنگ سرای مهر سازمان فرهنگ ورزشی شهرداری کاشان، با توجه به انتخاب کاشان به عنوان پایتخت کتاب ایران، میزبان علاقه مندان به هنر تئاتر در اجرای نمایش  "یار مهربان" نوشته عباس تیمورزاده به کارگردانی امیر حسین حداد از کاشا  با موضوع ترویج کتاب و کتاب خوانی شد.

همچنین در این روز محسن آقاقدیری از هنرمندان کاشان با کارگردانی نمایش" اکیپ" نوشته محمد صادق خیمه کبود با اجرا در خانه تئاتر در چهاردهمین جشنواره ملی تئاتر مهر حضور یافت.

نمایش "گزارش مرگبار به نویسندگی جواد صداقت و کارگردانی جواد صداقت و الهام ابنی از بوشهر در بخش صحنه ای در دو سانس اجرای خود را در ششمین روز جشنواره تئاتر مهر سپری کرد.

نمایش های خیابانی"هاپ" به نویسندگی و کارگردانی محسن اردشیر از آمل و نمایش "تولیدی لیلی و مجنون" به نویسندگی و کارگردانی پژمان شاهوردی از بروجرد به مدت ۳۰ دقیقه در محوطه فرهنگ سرای مهر و سطح شهر اجرا و با استقبال مخاطبان روبه رو شد.

در ششمین روز این جشنواره کارگاه های  آموزشی با عنوان"نمایش در کلاس درس" توسط مهدی صفاری نژاد نویسنده، پژوهشگر نمایش های ایرانی و مدرس دانشگاه با شرکت دانش آموزان مقطع دبیرستان  پیرامون معرفی نمایش دانش آموزی، کودک و قصه گویی  و کارگاه "در جستجوی شخصیت تئاتری" زیر نظر حمید رضا آخوند نصیری، نویسنده و کارگردان پیشکسوت کاشانی با تمرکز بر خلق شخصیت های نمایشی با تاکید بر نمایش نامه های نویسندگان ایران و جهان دائر شد.

به گزارش ایمنا، چهاردهمین جشنواره ملی تئاتر مهر کاشان از ۹ آذر ماه به همت فرهنگ سرای مهر سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان و با حمایت مرکز هنرهای نمایشی در کاشان آغاز و امروز ۱۵ آذرماه به پایان خواهد رسید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =