بهانه‌های استکبار تمامی ندارد

نجف‌آباد- امام جمعه نجف‌آباد گفت: نباید برای رفع بهانه‌های دشمن، با تصویب لوایحی به دست خودمان ذلیل آن‌ها شویم، استکبار برای مقابله با جبهه حق هزاران بهانه تمام نشدنی دارد.

به گزارش خبرنگار ایمنا از نجف‌آباد حجت‌الاسلام‌والمسلمین مصطفی حسناتی در خطبه‌های این هفته با اشاره به مسائل مطرح شده در مجلس پیرامون تصویب لوایح FATF تأکید کرد: هر اقدامی باید از مسیر قانونی آن دنبال شود و در حال حاضر نیز باید منتظر بررسی کارشناسی و دقیق شورای نگهبان باشیم، چنین موضوعاتی که می‌تواند سرنوشت کشور را تغییر دهد، بایستی با حساسیت زیاد بررسی شود.

حسناتی بر حل هر چه سریعتر مشکلات اقتصادی مردم در سایه وحدت تمامی دستگاه‌های اجرایی و مردم تأکید و اظهار کرد: به اذعان کارشناسان غربی، قدرت آمریکا در تمامی زمینه‌ها رو به افول قرار گرفته و در این شرایط ما بایستی مسیر صحیح پیشرفت را با قدرت ادامه دهیم و ضمن توجه واقعی به ظرفیت‌های داخلی، معطل قراردادهایی مثل برجام نمانیم.

خطیب نماز جمعه نجف‌آباد با بیان این که دشمنان به تعهدات خود پایبند نیستند، تصریح کرد: عربستان سعودی برای سرپوش گذاشتن بر اقدام اخیر رهبران این کشور درخصوص خبرنگار مفقود شده، حاضر شده پنج میلیارد دلار به ترکیه رشوه بدهد.

حسناتی ادامه داد: هفته اولیا و مربیان از مهم‌ترین مناسبت‌های پیش‌ رو است که در برخی موارد با اهمیت قائل شدن برای آن، کارهای بسیار خوبی در سطح مدارس انجام شده و در بعضی موارد نیز اهمیت کافی به آن داده نشده است.

کد خبر 355849

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.