سه‌شنبه های بدون خودرو در گلپایگان

گلپایگان- فرماندار گلپایگان گفت: مسئولان ادارات طبق دستورالعمل اجرایی فرمانداری گلپایگان از سه‌شنبه‌ هفته آینده موظف هستند با دوچرخه یا پیاده در محل کار خود حاضر شوند.

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان گلپایگان، حسین یارمحمدیان امروز(سه شنبه) در حاشیه همایش پیاده روی کارکنان ادارت اظهار کرد: اجرای طرح‌ سه‌شنبه‌های بدون خودرو در شهر گلپایگان یکی از برنامه‌هایی مهمی است که شهرداری گلپایگان از این هفته به صورت جدی در سطح شهر اجرا می‌کند.

فرماندار گلپایگان افزود: مسئولان و کارکنان ادارت باید با لباس ورزشی و دوچرخه در ساعت معین شده از سوی شهرداری در روز سه‌شنبه هر هفته با پیاده روی از این طرح استقبال و در بین مردم فرهنگ سازی کنند.

وی تأکید کرد: مسئولان ادارات طبق دستورالعمل اجرایی فرمانداری گلپایگان از سه‌شنبه‌ هفته آینده موظف هستند با دوچرخه یا پیاده در محل کار خود حاضر شوند.

یارمحمدیان با بیان اینکه این طرح در جلوگیری از آلودگی هوا و کاهش مصرف سوخت موثر است، تأکید کرد: بی شک اجرای این طرح در کاهش آلودگی هوا تاثیرگذار بوده است زیرا اگر روزانه حتی یک خودرو کمتر وارد خیابان‌ها شود، در کاهش ترافیک و آلودگی هوا مؤثر خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: کارکنان ادارات نباید خودری شخصی خود را در محل کار و حتی در بیرون اداره متوقف کنند حتی در ورودی خودرو به داخل اداره در روز سه‎شنبه نباید باز شود.

کد خبر 347411

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.