اتوبوس باشگاه سپاهان به روز می شود

مدیر روابط عمومی باشگاه سپاهان گفت: فروش اتوبوس اختصاصی باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان تنها به منظور بهینه‌سازی است و دلیل دیگری ندارد.

حمید باقری در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا در خصوص آگهی مزایده فروش خودروی اتوبوس باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان، اظهار کرد: زمانی که این اتوبوس را خریداری کردیم رنگ اتوبوس زرد و آرم باشگاه سپاهان بر روی آن خورد و اختصاصی باشگاه سپاهان شد.

وی با بیان اینکه اتوبوس به مزایده گذاشته شده چندین سال است کار می‌کند، ادامه داد: با توجه به اینکه قرار است اتوبوس اختصاصی سپاهان مسافت‌های برون‌شهری طولانی را طی کند، باشگاه در نظر دارد یک دستگاه اتوبوس نو و به روز خریداری کند و قصد باشگاه به فروش گذاشتن سرمایه باشگاه نیست و هدف بهینه‌سازی اتوبوس باشگاه است.

باقری در مورد شرایط تیم فوتبال سپاهان و شروع تمرینات، تصریح کرد: تمرینات تیم فوتبال سپاهان از روز شنبه ۲۶ خردادماه آغاز می‌شود. اولین جلسه تمرینات در ورزشگاه نقش جهان با حضور امیر قلعه‌نویی، بازیکنانی که جدید به ترکیب اضافه شده‌اند و بازیکنانی که در فصل گذشته نیز حضور داشته‌اند، برگزار می‌شود.

مدیر روابط عمومی باشگاه سپاهان تصریح کرد: حضور آقایان در تمرین روز شنبه تیم بلامانع است اما ورود برای بانوان و حتی خبرنگاران خانم ممنوع می‌باشد.

کد خبر 345904

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.