۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۴
احتمالات درباره رفع حصر زهرا رهنورد

در حالی که یک عضوکمیته رفع حصر، رفع حصر زهرا رهنورد را تایید کرده و می‌گوید که «خانم رهنورد می تواند رفت و آمد داشته باشد»، جانشین دبیرکل حزب اعتماد ملی می‌گوید «از اسماعیل دوستی پیگیر انتشار خبر رفع حصر زهرا رهنورد خواهم شد.»

به گزارش ایمنا، حجت‌الاسلام و المسلمین رسول منتجب‌نیا در ارتباط با خبر منتشر شده مبنی بر رفع حصر زهرا رهنورد طی دو ماه گذشته که امروز در رسانه ها منتشر شد، اظهار کرد: خبر مستقیمی در مورد موضوع رفع حصر ندارم. فکر می‌کنم آقای دوستی از این موضوع مطلع باشند، با ایشان تماس می‌گیرم و می‌پرسم  نقل و قول‌شان از کجاست.

وی در پاسخ به این پرسش که می‌گویند این خبر دو ماه است منتشر شده، آیا شما در این دو ماه هم خبری مبنی بر رفع حصر زهرا رهنورد شنیده‌اید یا خیر؟ پاسخ داد: خیر،‌ در این دو ماه هم چنین خبری نشنیده بودم. این در حالی است که طی ساعات گذشته اخباری به نقل از  اسماعیل دوستی مبنی بر این‌که « مشکل خانم رهنورد حل شده و از حصر بیرون آمده‌اند»  منتشر شده است. 

هم‌چنین قاسم میرزایی نیکو گفته است: حکم رفع حصر خانم رهنورد را شورای عالی امنیت ملی صادر کرده است و ابلاغ این حکم به ایشان صحت دارد. 

از سوی دیگر الیاس حضرتی عضو کمیته رفع حصر با تایید رفع حصر زهرا رهنورد، گفت که خانم رهنورد می تواند رفت و آمد داشته باشد. خانم رهنورد می‌تواند هر زمان که بخواهد از خانه بیرون برود و به صورت عادی رفت و آمد داشته باشد. مثل خانم کروبی که برای رفت و آمد به خانه مشکلی ندارد. 

وی درباره وضعیت رفع حصر میرحسین موسوی نیز گفت: حصر آقای موسوی همچون گذشته است، البته فامیل ایشان می‌توانند به خانه ایشان رفت و آمد داشته باشند.

این عضو فراکسیون امید درباره رفع حصر کروبی گفت: آقای کروبی نیز همچون گذشته می تواندن با خویشاوندان و فامیل خود دیدار کنند و آن‌ها به منزل‌شان بروند. از حزب اعتماد ملی نیز تنها آقای اسماعیل دوستی آن هم به صورت موردی به خانه‌شان می‌روند.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد که حصر به صورت کامل رفع شود و گفت: بنده پیگیر این موضوع هستم.

منبع:ایسنا

کد خبر 343174

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.