۱۰ درصد نقش جهان برای هواداران استقلال / ذوب آهن هوادار ندارد اما ما هوادار داریم

سرپرست باشگاه سپاهان گفت: با توجه به اینکه تعداد هواداران سپاهان زیاد است در دیدار هفته پایانی لیگ برتر مقابل استقلال تهران فقط ۱۰ درصد از ظرفیت ورزشگاه به تماشاگران استقلال اختصاص داده می‌شود.

مسعود تابش در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا در مورد اختصاص ۱۰ درصد ظرفیت ورزشگاه در برای تماشاگران استقلال در دیدار مقابل سپاهان، اظهار کرد: طبق الزامات AFC و فیفا، ۱۰ درصد از جایگاه تماشاگران ورزشگاه به هواداران میهمان اختصاص داده می‌شود. البته الزامات و استاندارد ۷ درصد است اما ما ۱۰ درصد را به هواداران استقلال اختصاص می‌دهیم.

وی ادامه داد: مکان هواداران تیم استقلال تهران در ورزشگاه مشخص است و برای سه هزار تماشاگر مکان پیش‌بینی شده است.

سرپرست باشگاه سپاهان در پاسخ به این سوال که آیا این ظرفیت مثل دیدار ذوب آهن و پرسپولیس تغییر می‌کند یا خیر،  خاطرنشان کرد: ذوب آهن هوادار ندارد اما ما هوادار داریم و نمی‌توانیم این‌کار را انجام دهیم، در اینصورت تعداد زیادی از هواداران سپاهان پشت در ورزشگاه‌ می‌مانند و باید آن‌ها را به خانه بفرستیم که این کار درست نیست.

تابش در پاسخ به این سوال که با توجه به اینکه هواداران سپاهان در دقایق منتهی به زمان آغاز مسابقه به سمت ورزشگاه می‌آیند و ظرفیت ورزشگاه را دیرتر پر می‌کنند آیا ممکن است جایگاه آن ها به هواداران استقلال تعلق پیدا کند؟ تصریح کرد: این مسئله به ما ربطی ندارد. ما ۱۰ درصد از ظرفیت جایگاه تماشاگران را به هواداران استقلال تهران اختصاص می‌دهیم و این ظرفیت بیشتر نمی‌شود.

کد خبر 342300

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.