فولاد مبارکه درخواست کند، به رفع مشکل نقش‌جهان کمک می‌کنیم

نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: اگر شرکت فولاد مبارکه نمایندگان اصفهان را در جریان مشکلات ورزشگاه نقش‌جهان گذاشته بود، برای رفع آن تلاش می‌کردیم و اکنون نیز آمادگی کمک به این شرکت را داریم.

حیدرعلی عابدی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا در مورد اینکه به گفته معاون شرکت فولاد مبارکه، این شرکت در ازای سرمایه‌گذاری ۴۰ میلیارد تومانی در ورزشگاه نقش‌جهان، هنوز اجاره‌نامه‌ای از وزارت ورزش و جوانان و شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی دریافت نکرده و این موضوع این شرکت را با مشکلاتی مواجه کرده است، اظهار کرد: به شرکت فولاد مبارکه حق می‌دهم. این کار باید انجام شود و اگر موانعی هم بر سر راه آن باشد، برای رفع آن کمک می‌کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا نمایندگان اصفهان در مجلس تا کنون اقدامی در این زمینه انجام داده‌اند، گفت: کسی برای حل این موضوع از ما درخواست کمک نکرده است. برای نخستین بار است که مشکل فولاد مبارکه در این زمینه را می‌شنوم و در جریان این موضوع نبودم.

عابدی ادامه داد: باید به نمایندگان مراجعه شود و ما که نباید در هر کاری دخالت کنیم. شرکت فولاد مبارکه هم باید به نمایندگان اصفهان مراجعه و موضوع را مطرح می‌کرد که قرار بوده در ازای هزینه‌ای که برای ساخت ورزشگاه نقش‌جهان می‌کند، طرف مقابل به این تعهدات عمل کند، اما این تعهدات عملیاتی نشده است تا ما طرف مورد قرارداد را فرا بخوانیم و با آنها صحبت کنیم و دلایلشان را بشنویم.

نماینده مردم اصفهان در مجلس، اضافه کرد: اگر چنین قراری وجود داشته است، حتماً باید عملی شود چون قسمت زیادی از فولاد مبارکه حق‌الناس و سهمیه‌های سرمایه‌گذاران است و باید همه تلاشمان را بکنیم که حقی از فولاد مبارکه ضایع نشود.

وی در پاسخ به این سوال که در صورت درخواست کمک فولاد مبارکه برای حل مشکلشان چه اقدامی برای این شرکت انجام می‌دهید، تصریح کرد: از آن‌ها حمایت می‌کنیم، در چهارچوب قانون جلو می‌رویم و کمکشان می‌کنیم.

عابدی اضافه کرد: تا کنون باشگاه سپاهان و شرکت فولاد مبارکه در این‌ مورد چیزی به ما نگفته‌اند و درخواست کمک نکرده‌اند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: هزاران مسأله وجود دارد و نمی‌توانیم در همه مسائل سَرَک بکشیم، مگر آنکه برای حل مشکلات به ما مراجعه شود و از ما درخواست کمک کنند.

کد خبر 333763

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.