حمیدرضا آصفی مسئول ستاد هماهنگی برنامه‌ریزی جام جهانی روسیه شد

نشست ستاد هماهنگی برنامه ریزی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با حضور رئیس و سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال و مسئولین سازمان‌های مختلف برگزار شد.

به گزارش خخبرگزاری ایمنا به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، نشستی با حضور رئیس، سرپرست دبیرکلی، مشاور بین‌الملل، مشاور فرهنگی و دبیر کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال و نمایندگان وزارت ورزش و جوانان، سازمان فرهنگی و ارتباطات اسلامی، وزارت کشور، وزارت فرهنگ و ارشاد، وزارت امور خارجه، معاونت گردشگری، سازمان میراث فرهنگی و سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران در محل روابط عمومی فدراسیون فوتبال عصر امروز برگزار شد.
در این نشست مباحث اجتماعی، فرهنگی، اجرایی و اعزام هواداران ایران و سازماندهی آنها در روسیه به منظور همراهی تیم ملی فوتبال کشورمان مورد بحث و بررسی اعضا قرار گرفت. ضمن اینکه حمیدرضا آصفی به عنوان مسئول ستاد هماهنگی برنامه‌ریزی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در فدراسیون فوتبال منصوب شد.
مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال در این نشست گفت: حضور در جام جهانی یک فرصت مغتنم است که باید از آن به بهترین شکل ممکن استفاده کنیم. باید برنامه‌ریزی دقیق و مدونی داشته باشیم تا بتوانیم حضوری پرقدرت در رقابت‌های جام جهانی روسیه داشته باشیم.
وی گفت: برنامه و هدف فدراسیون فوتبال این است که از فرصت به وجود آمده بهترین بهره را ببرد بر همین اساس قصد داریم تا هواداران خود را با سازماندهی و برنامه‌ریزی در روسیه کنار خود داشته باشیم. معتقدیم که تنها فدراسیون فوتبال و تیم ملی به جام جهانی صعود نکرده و مردم ایران در این صعود سهیم بوده‌اند. بر همین اساس از ۲۷۰ دقیقه‌ای که در مرحله اول بازی‌ها در اختیار داریم باید بهترین استفاده را کنیم. ۴ میلیارد نفر ما را در سراسر دنیا می‌بینند و نباید این فرصت طلایی را از دست داد. باید سازماندهی کرده و با برنامه‌ریزی در رقابت‌های جام جهانی روسیه حضور داشته باشیم.
رئیس فدراسیون فوتبال افزود: در ۱۲ شهر روسیه قرار است تا مسابقات جام جهانی برگزار شود و نمایندگان ما با حضور در این کشور و شهرهای مختلف ارزیابی‌های لازم را در خصوص حضور تیم ملی و هواداران انجام می‌دهند.
در ادامه نشست مسئولین حاضر در این جلسه نکات مختلفی را در راستای حضور هواداران و برنامه‌ریزی‌های مختلف ارائه کردند.
مقرر شد تا این جلسات به صورت مدون برگزار و برنامه‌ریزی دقیق‌تری در جهت حضور هواداران تیم ملی در مسکو و ۱۲ شهری که میزبان این دوره از بازی‌ها هستند، صورت گیرد.

کد خبر 311533

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.