هوالمصور
در شهری که ستاره های دانایی، آسمان فرهنگ را مشحون از طراوت دانستن نموده است و شبنم رویداد، جریده دل های آشنا را پس از طپش هستی با گلبرگ تصمیم استوار ساخته است؛ نسیم خبرگزاری ایمنا به عنوان اولین خبرگزاری رسمی شهر پا در این بوستان معطر گذاشت تا یاری بخش اندیشه های والا گردد.

ایمنا؛  نخستین خبرگزاری شهر و شهروندی ایران
در عصر کنونی، همزمان با پیشرفت روز افزون فناوری های ارتباطات و اطلاعات و تقاضای بیش از پیش استفاده از آن، در راستای پاسخگویی به نیاز اقشار مختلف جامعه، لزوم ارائه خدمات مبتنی بر این بستر بیش از قبل ضروری به نظر می رسد. همچنین باید به این نکته توجه داشت که همیشه برای دیده شدن باید ساده ترین، تأثیر گذارترین و در دسترس ترین گزینه ارتباطی را انتخاب کرد. 

در این بین استفاده از اینترنت به عنوان دروازه ای سهل الورود و کم هزینه برای اطلاع به لحظه از تحولات و رویدادهای شهری، کشوری و بین المللی باعث شد تا خبرگزاری ها و سایت های خبری متولد شده و به کار خبررسانی مشغول شوند. در همین راستا خبرگزاری ایمنا بنا به فلسفه تأسیس در تراز اهداف نظام مقدس اسلامی و چهارچوب منافع و امنیت ملی با انعکاس لحظه به لحظه اخبار پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی گام به عرصه اطلاع رسانی گذاشت و به عنوان اولین خبرگزاری شهر گنبدهای فیروزه ای فعالیت خود را آغاز کرد تا تبدیل به تریبونی جهانی برای شهر زیبای اصفهان شود.

اهداف و سیاستهای خبرگزاری:
از اهداف و سیاستهای این خبرگزاری می توان به موارد مشروحه ذیل اشاره نمود: 

  • تولید و ارسال اخبارصحیح با توجه به سیاستها، منافع نظام مقدس و آرمانهای انقلاب اسلامی در راستای اندیشه های حضرت امام خمینی و مقام معظم رهبری 
  • زمینه‌سازی برای گسترش همکاری‌های منطقه‌ای و کشوری در حوزه اطلاع رسانی 
  • انعکاس اخبار صحیح و به موقع با رعایت امانت داری و به دور از تخریب 
  • ایجاد پایگاهی محلی برای انعکاس اخبار،رویدادها و گزارشهای منطقه ای بصورت متنی و تصویری در سطح جهان 
  • معرفی هر چه بیشتر ظرفیت ها و دستاوردهای استان مستعد و پیشروی اصفهان در عرصه های مختلف


صاحب امتیاز: شهرداری اصفهان

مدیر مسئول: ایمان حجتی

نشانی دفتر مرکزی: اصفهان. میدان الاله. جنب پست لاله. مجتمع فرهنگی مطبوعاتی شهرداری اصفهان. طبقه چهارم

تلفن: 8-35544112-031

فکس: 35544120-031

برچسب‌ها