فرماندار خوانسار:

خوانسار- فرماندار خوانسار گفت: روابط عمومی‌ها با ارائه گزارشات عملکرد می‌توانند ویترین خوبی برای سازمان مربوطه باشد.

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان خوانسار، سیدحسن شفعتی امروز در همایش گرامیداشت هفته روابط عمومی و ارتباطات اظهار کرد: مسؤولان با انجام کارهای اجرائی خط مقدم اقدام و عمل هستند اما یکی از معایب مسؤولان ما این است که کارها و اقدامات انجام شده را اطلاع رسانی نمی‌کنند.

فرماندار خوانسار گفت: روابط عمومی‌ها پل ارتباطی بین مدیران  و مردم هستند و با ارائه گزارشات عملکرد می‌توانند ویترین خوبی برای سازمان مربوطه باشد.

وی تصریح کرد: در هر نقطه از شهرستان قدم‌های مثبتی برداشته شده است، ارائه گزارش عملکردها بازتاب خوبی در بین مردم به همراه دارد.  

شفعتی گفت: روابط عمومی‌ها می‌توانند دوربین دار خوبی برای مردم  باشند، براساس فرمایشات رهبر معظم انقلاب  بازگو کردن کارها و اقدامات مسؤولان موجب دلگرمی و امیدوار کردن مردم به نظام می‌شود.

وی اظهار کرد: با هدف تأمین آب شرب سالم و بهداشتی به  ۲۳ روستای شهرستان خوانسار پروژه آبرسانی گلسار از فاصله ۴۰ کیلومتری شهرستان با اعتبار بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان در حال اجرا است و پروژه فاضلاب شهری در شرایط سخت اقتصادی در عمق ۶ و ۷ متری زمین در راستای پیشگیری و برطرف شدن مشکلات بهداشتی فاضلاب شهری که قبلا وجود داشت در دست اقدام است.

فرماندار خوانسار گفت: از پساب فاضلاب در بخش کشاورزی و صنعتی استفاده می‌شود و با اصلاح شبکه فاضلاب شهری هدر رفت آب از ۶۰ درصد به ۴۰ درصد خواهد رسید.

شفعتی اظهار کرد: با حضور معاون رئیس جمهور در شهرستان، بزرگترین کارخانه تولید لوازم پزشکی کشور و کارخانه نخ افتتاح می‌شود. همچنین بزگترین گاورداری با ۴ هزار رأس گاو شیری استان در خوانسار کلنگ‌زنی می‌شود.

وی گفت: با واگذاری مسکن مهر، مسکن خیرین و ساخت مسکن به صورت انبوه سازی از سوی بنیاد مسکن، حباب افزایش قیمت زمین و مسکن در شهرستان شکسته خواهد شد.

نظرات

 • انتشار یافته: 2
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 0
 • نگار مهدوی IR ۱۴:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۹
  0 0
  خوبه
 • مهدوی IR ۱۴:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۹
  0 0
  خوبست

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =