اخبار بیشتر نشریات الکترونیک

 • امیدتون رو حفظ کنید

  امیدتون رو حفظ کنید

  همه دارن می گن توی این روزا امیدتون رو حفظ کنین ولی هیشکی نمیگه چطوری حفظش کنیم وقتی همه راه ها رو بستن؟

 • دخل خالی شهرداری ها

  گزارشی از چالش های مالی شهرهای کشور در سال ۹۹ ؛

  دخل خالی شهرداری ها

  سال ها است که دخل شهرداری ها بیش از آن که وابسته به منابع پایدار درآمدی باشد وابسته به رونق ساخت و ساز است و در این شرایط اقتصادی مشخص نیست چقدر می توان به کسب درآمد در این بخش امید داشت.

 • ایرانی های زباله ساز

  ایرانی های زباله ساز

  بر اثر افزایش بی رویه جمعیت و عوامل دیگر مثل پدیده مهاجرت روستاییان به شهرها برای کسب درآمد و رفاه بیشتر، شهرها به سرعت توسعه یافته‌اند و زمین‌های کشاورزی به سکونتگاه و جاده و کارخانه تبدیل شده‌اند. رشد شهرنشینی موجب افزایش سرعت و شدت آلودگی هوا و آب و نیز افزایش میزان تولید پسآب و پسماند شده است.

 • واکسیناسیون شهرها در برابر کرونا

  واکسیناسیون شهرها در برابر کرونا

  در سال‌های اخیر پیامدها و تبعات مخاطرات رخدادی و بروز بلایای طبیعی، به دلیل نبود بسیاری زیرساخت‌ها و لازمه‌های پیشگیری و مدیریت بحران به مقدار زیاد گریبانگیر کشور ما بوده است و برای رفع آن باید دلایل ناکامی‌های مقابله کامل با بحران‌هایی چون شیوع ویروس کرونا مورد واکاوی دقیق قرار گیرد.

 • نهمین شماره نشریه الکترونیکی شهرگاه منتشر شد

  نهمین شماره نشریه الکترونیکی شهرگاه منتشر شد

  نشریه الکترونیکی شهرگاه که به بررسی تخصصی موضوع مدیریت شهری می‌پردازد، در نهمین شماره خود گزارش‌هایی در مورد واکسیناسیون شهرها در برابر ویروس کرونا، منابع مالی شهرداری‌ها و وضعیت جاده‌های کشور را آورده است.

 • مفت باشه، کوفت باشه

  مفت باشه، کوفت باشه

  با تمام وجود از وزیر جــوان قدردانی میکنم به خاطر زحمات شان برای در خانه ماندن مردم. 100 گیگ اینترنت رایگان که ما بر اساس شعار( مفت باشه، کوفت باشه) و با این سرعت، تا آخر عمر هم می توانیم ازش استفاده کنیم.

 • مردم خیلی راضی اند!

  مردم خیلی راضی اند!

  در این شــرایط که به خاطر کرونا جلسات دولت و مجلس برگزار نمی شود و مسئولین نمی توانند تصمیمی بگیرند، خیلی شرایط مردم بهتر شــده اســت.

 • نوروز کرونایی

  نوروز کرونایی

  رویا جمی، کارتونیست به دنبال شیوع ویروس کرونا در ایران و همزمانی آن با رسیدن نوروز این کارتون را طراحی کرده است.

 • با کرونا مشکلی نداریم

  با کرونا مشکلی نداریم

  ما قبل از این هم با کرونا مشکلی نداشتیم چون یکی از سلبریتی های عزیز شربت ضد کرونا را معرفی کردند.

 • درمان کرونا به روش سنتی

  درمان کرونا به روش سنتی

  با توجه به ورود ویروس کرونا به کشورمان، اگر علائم آن را در خودتان احساس کردید، باید به بیمارستان‌ها مراجعه کنید، تا تحت درمان قرار گیرید، البته چون درمان کرونا را نداریم فایده‌ای ندارد پس حداقل ماسک بزنید.