اخبار بیشتر نشریات الکترونیک

 • کارتون/ حق اداره شایسته و حسن تدبیر

  کارتون/ حق اداره شایسته و حسن تدبیر

  شهروندان از حق اداره شایسته امور کشور بر پایه‌ قانون‌مداری، کارآمدی، پاسخگویی، شفافیت، عدالت و انصاف برخوردارند. رعایت این حق توسط همه مسئولان و کارکنان الزامی است.

 • فالو یادت نره!

  فالو یادت نره!

  اون اولا یه پیج شخصی داشتم هر چی میذاشتم، فقط آشناها توی رودربایسی لایک میکردن یا تهش باجناق میومد کامنت میذاشت؛ ( شکمت هر روز بزرگتر از دیروز).

 • کارتون/ حق آموزش و پژوهش در فضایی کاملا ایمن و سالم

  کارتون/ حق آموزش و پژوهش در فضایی کاملا ایمن و سالم

  شهروندان از حق آموزش برخوردارند. آموزش ابتدایی اجباری و رایگان است. دولت زمینه دسترسی به آموزش رایگان تا پایان دوره متوسطه را فراهم می‌سازد و وسایل تحصیلات عالی را تا سرحد نیاز و ضرورت کشور به‌طور رایگان گسترش می‌دهد. دولت آموزش پایه را برای افراد فاقد آموزش ابتدایی فراهم می‌آورد.

 • لطفاً فکری به حال قیمت پراید کنید

  لطفاً فکری به حال قیمت پراید کنید

  چند وقت قبل که قیمت پراید هفتاد میلیون تومان شده بود و مردم به شدت نگران بودند، بنده متوجه شدم که این قیمت اصلاً قیمت مناسبی نیست و همین جا خدمت مسئولین عرض کردم که لطفاً فکری به حال قیمت پراید کنید.

 • حاشیه های اینستاگرام

  حاشیه های اینستاگرام

  یک پیشنهاد برای اینستاگرام دارم؛ لطفاً یک اپلیکیشن تحت عنوان حاشیه‌های اینستاگرام درست کنند تا ما ملت عزیز بتوانیم به صورت تخصصی‌تر حاشیه سازی کنیم.

 • فراخوان بهار ۹۹ نشریه الکترونیک داستانی «سروا» منتشر شد

  فراخوان بهار ۹۹ نشریه الکترونیک داستانی «سروا» منتشر شد

  دوماهنامه الکترونیک داستانی سروا فراخوان بهار ۹۹ "ارسال داستان" خود را منتشر کرد.

 • کارتون/ حق حیات، سلامت و کیفیت زندگی

  کارتون/ حق حیات، سلامت و کیفیت زندگی

  حق حیات، سلامت و کیفیت زندگی نخستین حقوقی است که در ابتدای منشور حقوق شهروندی به درستی آمده است.

 • چون دوستتون داریم ازتون فاصله می‌گیریم

  چون دوستتون داریم ازتون فاصله می‌گیریم

  خلاصه ارتباط ما با فامیل، بعد از شُل شدن قرنطینه اینطور بود که رفتیم خونه شون -‌ دستشون بشکنه - دست که نمی‌دادن، همچین با فاصله ازمون نشستند.

 • در خیابانی که تو زندگی می‌کنی

  در خیابانی که تو زندگی می‌کنی

  بکی با خودش فکر می‌کرد، اگر در عصر دیگری به دنیا آمده بود، حتماً بدون داشتن تحصیلات مدیریت، باید پرستار کر و کثیفی می‌شد که بدون فکر و اندیشه به بچه‌های آدم پولدارها رسیدگی کند. اما این فکر با تمام جزئیاتش آزاردهنده بود و حتی یک راز مشروع هم برای او نبود.

 • محله سه پیج

  محله سه پیج

  من فقط می خواهم داستان کوتاه بنویسم. چطور می‌شود این وضعیت بغرنج را توضیح داد؟ از بس نمی شود این شرایط را بیان داشت پس می نویسم، اصلا مهم نیست! چخوف چه دستور العملی تجویز کرده؟ اصلا مهم نیست.