اخبار بیشتر نشریات الکترونیک

 • یک پسر می خواستیم حالا ۵ تا داریم !

  گفتگو با پدر ۵‌قلوهای مُهری که تولد فرزندانش خبرساز شد

  یک پسر می خواستیم حالا ۵ تا داریم !

  در این روزها که کشور دوباره عرصه تاخت‌وتاز و جولانگاه کرونا شده، کادر بهداشت و درمان یکی از بیمارستان‌های شیراز اواخر هفته گذشته شاهد تولد پنج قلوها بودند.

 • کاش «بحرین» هم مثل «چلسی» باشد!

  کاش «بحرین» هم مثل «چلسی» باشد!

  ین فقط یک گل باشگاهی نبود. یک جرقه امیدواری در تیره‌ترین روزها بود. مهدی طارمی و بازیکنان تیم ملی ایران کافی است بحرین را هم مثل چلسی نگاه کنند. قطعاً بحرینی‌ها شکست‌ناپدیر نیستند.

 • اجرای نقشه مرگ در اعماق زمین

  اجرای نقشه مرگ در اعماق زمین

  نقشه عجیب و خطرناکی کشیده بودند. نقشه یک سرقت بزرگ؛ به دل زمین رفتند. جان‌شان را کف دست‌شان گذاشتند و در آن تونل تاریک سرنوشت زندگی‌شان را تغییر دادند. زندگی‌ای که در همان اعماق زمین و در دل تاریکی تمام شد.

 • جمع‌آوری حاشیه‌نشینی ظرف سه سال غیرممکن است

  حاشیه‌نشینان را به رسمیت بشناسید؛

  جمع‌آوری حاشیه‌نشینی ظرف سه سال غیرممکن است

  گرچه چندی پیش وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد که امیدوار است موضوع حاشیه‌نشینی با اجرای طرح‌هایی همچون «مسکن ملی» ظرف ۳ سال جمع‌آوری شود، اما بسیاری از کارشناسان شهری بر این باورند که چنین اظهاراتی غیرممکن است، چرا که باید حاشیه‌نشینی را به رسمیت شناخت و به آنها احترام اجتماعی داد.

 • مرگ تدریجی یک زندگی

  مرگ تدریجی یک زندگی

  حرف از تالاسمی که می‌شود، چابهار در رأس شهرها با بالاترین آمار می‌ایستد. بیمارانی که اغلب به دلیل ناآگاهی خانواده‌ها روزبه‌روز بر تعدادشان افزوده می‌شود.

 • باغ وحش حسن رعیت

  باغ وحش حسن رعیت

  برگزاری نخستین جلسه رسیدگی به اتهامات حسن میرکاظمی معروف به حسن رعیت دوباره نام این متهم به فساد اقتصادی را بر سرزبان ها انداخت. حتماً در روزهای اخیر از کیفرخواست این متهم که در یک شبکه فسادی مجموعه‌ای رقم خورده است؛ جرایمی از اخلال کلان در نظام پولی و ارزی کشور تا ضربه به محیط زیست.

 • اصفهان در ۱۰ برداشت

  مروری بر رویداد های مدیریت شهری اصفهان در سال ۹۹

  اصفهان در ۱۰ برداشت

  سال ۹۹ برای شهرداری اصفهان، سال اولین‌ها در حوزه‌های مختلف بودکه یک حساب سرانگشتی، تعداد این اولین‌ها را به اندازه انگشتان دو دست نشان می‌دهد؛ در ادامه ۱۰ اتفاق نو و تازه‌ای که در سال گذشته برای کلانشهر اصفهان رقم خورد را می‌خوانید.

 • از فیلیپین تا مناطق محروم

  از فیلیپین تا مناطق محروم

  در روز دندانپزشک با جوانی ۳۳ ساله صحبت کرده‌ایم که خلبانی در خارج کشور را با هدف راه اندازی کلینیک سیار دندانپزشکی در ایران رها کرد.

 • مرهمی بر زخم های هرندی

  مرهمی بر زخم های هرندی

  یک سالی می‌شود که در محله هرندی کوچه به کوچه و خانه به خانه می‌گردد. پای درد دل اهالی خونگرمش نشسته و از دغدغه‌هایشان شنیده است. صحبت از دکتر «علیرضا نبی» است، کارآفرینی که شرط استخدام در کارخانه‌هایش داشتن سوءپیشینه است.

 • پشت‌پرده شب پر آشوب چرام چه‌کسی بود؟

  پشت‌پرده شب پر آشوب چرام چه‌کسی بود؟

  حادثه‌ای که جمعه‌شب در شهرستان چرام کهگیلویه و بویراحمد رخ داد نام این شهرستان را بر سر زبان‌ها انداخت. حادثه‌ای که در ابتدا با تیراندازی مرگبار و قتل ۲ مرد بی‌گناه در این شهر آغاز شد و پس از آن با حمله افراد ناشناس به خانه اقوام قاتلان و آتش زدن چندین خانه و خودرو همراه شد و شبی هولناک را رقم زد.

پربازدیدترین نشریات الکترونیک

پربازدیدترین ماه

پربازدیدترین سال

گزارش