پیگیر مطالبات پرستاران در حوزه شهری هستیم

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت:پیگیر مطالبات پرستاران در حوزه شهری هستیم .

به گزارش خبرنگار ایمنا، علیرضا نادعلی امروز_ پنج‌شنبه دهم آذرماه_ به همراه هیئت مدیره نظام پرستاری تهران از بخش‌های مختلف بیمارستان بقیه الله (عج) بازدید و از پرستاران این بیمارستان تقدیر و اظهار کرد: پرستاران در دوران کرونا شجاعت و ایثار را معنی کردند و مردم شاهد شجاعت کادر درمان در مقابله با بیماری منحوس کرونا بودند و در این راه کادر درمان شهدا زیادی را تقدیم کردند.

وی ادامه داد: مدیریت شهری تهران موظف است به کادر درمان به‌ویژه پرستاران شهر تهران خدمات‌رسانی کند و تلاش خواهیم کرد در بخش‌های مختلف همکاری خوبی با پرستاران شهر تهران داشته باشیم تا مشکلات این قشر رفع شود.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: یکی از موضوعات مهم در شهر تهران که می‌تواند کمک خوبی به پرستاران باشد حضور پرستاران در رویدادهای فرهنگی شهر تهران است، لذا برگزاری رویدادهای فرهنگی برای پرستاران می‌تواند با کمک شهرداری تهران انجام شود تا پرستاران عزیز شهر تهران به همراه خانواده در این رویدادهای فرهنگی شرکت کنند؛ همچنین پیگیر راه اندازی فرهنگسرا مخصوص پرستاران در شهر تهران خواهیم بود.

وی تصریح کرد: در کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران آماده همکاری با محوریت خدمت رسانی به پرستاران شهر تهران هستیم، همچنین موضوع ترافیکی اطراف بیمارستان بقیه (عج) نیز باید رفع شود که نیازمند همکاری شهرداری منطقه سه تهران نیز باید در این زمینه اقدامات لازم را به صورت کارشناسی انجام دهد.

نادعلی با اشاره به نامگذاری معابر شهر تهران به نام شهدا پرستار تهران، اضافه کرد: موضوع نام گذاری برخی از معابر شهر تهران را به نام مبارک شهدا پرستار در شورای اسلامی شهر تهران به صورت جدی دنبال خواهم کرد.

عضو شورای اسلامی شهر تهران افزود: باید به بهترین شکل از مقام پرستار در شهر تهران تکریم شود، لذا در همین زمینه سازمان زیباسازی شهرداری تهران را مکلف خواهیم کرد تا ساخت سردیس و یادبود شهدا پرستار و نصب این المان‌ها را در میادین و معابر شهر تهران را در دستور کار خود قرار دهد.

وی گفت: آماده همکاری بین مدیریت شهری تهران و سازمان نظام پرستاری هستیم تا بتوانیم برخی از درخواست‌های پرستاران شهر تهران را بنا به اولویت و ورود مدیریت شهری تهران بنا به موضوعات رفع کنیم.

کد خبر 623721

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.