خریداران خودروهای خارجی اموال تملیکی بخوانند

عضو هیئت عالی نظارت و نماینده دیوان محاسبات کشور در سازمان اموال تملیکی گفت: عده‌ای با فریب شرکت کنندگان وعده‌ برنده شدن در مزایده خودروهای اموال تملیکی را می‌دهند که این امر شیادی و دروغ است.

به گزارش ایمنا، علی بهاری‌فر اظهار کرد: عده‌ای شایعه کردند که با دریافت مبلغی، امکان برنده شدن شرکت کنندگان در مزایده را تضمین می‌کنند در حالی که مزایده خودروهای سازمان اموال تملیکی از طریق سامانه تدارکات الکترونیک دولت برگزار می‌شود به شرکت کنندگان اطمینان می‌دهیم که رمزگشایی از مزایده‌ها با حضور مراجع و دستگاه‌های نظارتی است.

وی افزود: افراد پیش از شرکت در مزایده به صورت حضوری به انبارهای سازمان اموال تملیکی مراجعه کنند و از نزدیک خودروها را مشاهده کنند.

عضو هیئت عالی نظارت و نماینده دیوان محاسبات کشور در سازمان اموال تملیکی ادامه داد: قیمت‌هایی که در سامانه سازمان اموال تملیکی یا سامانه تدارکات الکترونیک دولت قرار داده شده، کارشناسی است و شرکت کننده‌ای که بالاتر از قیمت پایه پیشنهاد دهد، مورد بررسی قرار گرفته و برنده خواهد شد.

بهاری‌فر با بیان اینکه در شانزدهم مهرماه رمزگشایی از پیشنهادهای مزایده صورت می‌گیرد گفت: هر چند خودروها صفر کیلومتر است اما از این خودروها از سال ۱۳۹۶ تاکنون در انبارها و بنادر کشور نگهداری شده بودند که ممکن است باعث بروز ایراداتی شده باشد.

وی تاکید کرد: خودروها در ۹ استان شامل استان‌های بوشهر، خوزستان، مازندران، هرمزگان، تهران، گیلان، قم، آذربایجان شرقی و فارس در انبارهای این سازمان قرار دارند که امکان بازدید حضوری فراهم است.

به گفته عضو هیئت عالی نظارت و نماینده دیوان محاسبات کشور در سازمان اموال تملیکی، بیش از ۹۰ درصد این خودروها در بوشهر است که علاقه‌مندان می‌توانند قبل از شرکت در مزایده از خودروها بازدید کنند.

علاقمندان برای شرکت در این مزایده می‌توانند از امروز تا دوازدهم مهرماه به سامانه تدارکات دولت مراجعه کنند.

منبع: ایرنا

کد خبر 608568

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.