هوای اصفهان ناسالم برای گروه‌های حساس/ ۲ ایستگاه در وضعیت قرمز

کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان، امروز در ساعت منتهی به ۹ صبح با قرارگرفتن روی شاخص ۱۱۱ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) ثبت شده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، وضعیت هوای اصفهان امروز _دوشنبه بیست‌وهشتم شهریورماه_ به شرح زیر است:

امروز ایستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های استانداری اصفهان با شاخص ۱۵۲ و کاوه با شاخص ۱۵۲ در وضعیت هوای ناسالم برای عموم (قرمز) است.

ایستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های احمدآباد با شاخص ۱۱۲، انقلاب با شاخص ۱۲۹ و پروین با شاخص ۱۰۷ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) قرار دارد.

ایستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های رودکی با شاخص ۷۷، رهنان با شاخص ۱۰۰، میرزاطاهر با شاخص ۵۷ در وضعیت هوای سالم (زرد) قرار دارد.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های باهنر، فرشادی، فیض، خرازی، ورزشگاه میثاق، خواجو، باغ غدیر، دانشگاه، مبارکه فعال نیست.

درحال حاضر تنها ایستگاه‌های فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان اصفهان به جز شهر اصفهان، شاهین‌شهر است که شاخص کیفی هوای شاهین‌شهر با قرار گرفتن روی عدد ۵۶ و سجزی با شاخص ۶۱ در وضعیت هوای سالم (زرد) قرار دارد.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک است.

کد خبر 606268

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.