امیدوارم حج امسال با موفقیت برگزار شود

وزیر امور خارجه کشورمان ابراز امیدواری کرد که که حج امسال با موفقیت برگزار گردد و رضایت کامل حجاج کشورهای اسلامی از جمله حجاج ایرانی را به همراه داشته باشد.

به گزارش ایمنا و به نقل از وزارت امور خارجه، حسین امیرعبداللهیان در گفت‌وگوی تلفنی با سیدصادق حسینی رئیس سازمان حج و زیارت، در جریان آخرین وضعیت حجاج ایرانی قرار گرفت و نکات لازم را ارائه کرد.

رئیس سازمان حج و زیارت کشورمان با ابراز رضایت از وضعیت و امور حجاج ایرانی و خدمات دهی به آنان، خاطر نشان کرد: در روند ورود حجاج ایرانی به فرودگاه‌های جده و مدینه و نیز اسکان و انجام مناسک حج تا این لحظه همکاری لازم از سوی عوامل ذیربط اجرایی حج در عربستان سعودی با سازمان حج و زیارت جمهوری اسلامی ایران صورت گرفته است.

حسینی حال همگی حجاج کشورمان را خوب مطرح و تاکید کرد هیچیک از زائران ایرانی تا این لحظه با مشکل مواجه نیستند.

امیرعبداللهیان نیز با تشریح رایزنی‌های خود با فؤاد حسین وزیر امور خارجه عراق (عراق به عنوان هماهنگ کننده امور حج بین دو کشور ایران و عربستان) به منظور تسهیل سفر حجاج عزیز ایران اسلامی به سرزمین وحی، ابراز امیدواری کرد که حج امسال با موفقیت برگزار گردد و رضایت کامل حجاج کشورهای اسلامی از جمله حجاج ایرانی را به همراه داشته باشد.

وی در این تماس رئیس سازمان حج و زیارت را در جریان آخرین گفت‌وگوهای عراقی - سعودی و مناسبات رو به جلوی سیاسی تهران و ریاض قرار داد.

کد خبر 585219

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.