آمار کرونا چهارمحال و بختیاری ۶ تیر؛ بدون فوتی و ۲ ابتلای جدید

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم‌ پزشکی شهرکرد، آمار فوتی و مبتلایان به کرونا را تشریح کرد.

سیدعلی درخشان در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آمار ابتلاء به کرونا در استان در ۲۴ ساعت منتهی به صبح امروز- دوشنبه ششم تیر - اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۳ بیمار با علائم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی و بیمارستانی استان مراجعه داشتند.

وی با بیان اینکه از این تعداد دو بیمار با علائم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده‌اند، افزود: در ۲۴ ساعت گذشته نتیجه تست دو نفر از مراجعه کنندگان در بخش سرپایی مثبت قطعی اعلام شد و خوشبختانه در بین بستری شدگان مشکوک به کووید _۱۹ در مراکز بیمارستانی استان نتیجه تست هیچیک مثبت قطعی اعلام نشد.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد خاطرنشان کرد: در حال حاضر پنج بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد سه نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تأیید بیماری‌شان هستند.

درخشان ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته هیچ مورد جدید فوتی ناشی از ابتلاء به بیماری کووید _۱۹ در استان گزارش نشد و مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلاء به این بیماری در چهارمحال و بختیاری کماکان ۱۸۴۹ نفر است.

وی اضافه کرد: اکنون هیچ بیماری با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان نیست.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد تصریح کرد: اکنون به لحاظ شیوع بیماری کرونا، شهرستان‌های بن، بروجن، کیار، اردل، سامان خانمیرزا در وضعیت زرد و شهرستان‌های شهرکرد، فارسان، کوهرنگ و لردگان در وضعیت آبی هستند.

کد خبر 584523

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.