تیم ملی فوتبال ایران نمی‌تواند با مجارستان بازی کند!

رئیس کمیته ملی المپیک در برنامه ورزش و مردم اعلام کرد که با مسئولان ورزشی مجارستان صحبت کرده تا تیم ملی فوتبال، بازی دوستانه‌ای با تیم فوتبال این کشور داشته باشد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، جمعه هفته گذشته سیدرضا صالحی‌امیری رئیس کمیته ملی المپیک در برنامه ورزش و مردم اعلام کرد که با مسئولان ورزشی مجارستان صحبت کرده تا تیم ملی فوتبال بازی دوستانه‌ای با مجارستان داشته باشد. این صحبت رئیس کمیته ملی المپیک در حالی مطرح شد که تاریخ روزهای فیفا از قبل اعلام شده و خارج از این زمان که در شهریور است تیم‌ها نمی‌توانند مقابل هم قرار گیرند.

مشخص نیست صالحی‌امیری با هماهنگی کدام مسئول فدراسیون این رایزنی را انجام داده است؛ درحالی‌که تمام تیم‌های اروپایی در فیفا دی دوم درگیر مسابقات لیگ ملت‌های اروپا هستند و نمی‌توانند بازی دوستانه داشته باشند.

تنها تیم‌های اروپایی که در شهریورماه می‌توانند حریف تدارکاتی باشند سن مارینو، مالت و ایسلند هستند. فدراسیون فوتبال هم برای تاریخ‌های مشخص شده فیفا در شهریور باید با کشورهایی در منطقه آفریقا و آمریکای‌جنوبی برنامه‌ریزی کند.

در قاره آفریقا هم در آن تاریخ فقط مراکش می‌تواند بازی کند و سایر تیم‌ها برنامه‌شان مشخص است. حتی صحبت‌هایی درمورد بازی دوستانه با صربستان مطرح شد که مشخص شد برنامه تیم ملی این کشور نیز در شهریورماه پر است و نمی‌تواند حریف تیم ملی ایران شود. با این حساب صحبتی که رئیس کمیته ملی المپیک انجام داده است، عملاً نمی‌تواند اجرایی شود.

کد خبر 582972

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.