هوای سالم اصفهان با ۱۱ ایستگاه خاموش

کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _شنبه بیست‌ویکم خردادماه_ در ساعت منتهی به هشت صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۹۵ در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز شنبه _بیست‌ویکم خردادماه_ در ساعت منتهی به هشت صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۹۵ در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.

دستگاه سنجش کیفیت هوای کلان‌شهر اصفهان اکنون در ایستگاه استانداری اصفهان با شاخص ۱۱۳ و خرازی با شاخص ۱۰۸ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) قرار دارد.

ایستگاه احمدآباد با شاخص ۸۷، پروین با شاخص ۸۳، رودکی با شاخص ۸۳، فرشادی با شاخص ۷۳ و فیض با شاخص ۷۱ در وضعیت هوای سالم (زرد) است.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های انقلاب، باهنر، رهنان، جی، فرشادی، فیض، میرزاطاهر، ورزشگاه میثاق، خواجو، باغ غدیر و دانشگاه فعال نیست.

در حال حاضر تنها ایستگاه‌های فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان به جز اصفهان، مبارکه، شاهین‌شهر و سجزی است که شاخص کیفی هوای شاهین‌شهر با قرار گرفتن بر روی عدد ۶۶ و مبارکه با قرار گرفتن روی عدد ۵۹ در وضعیت هوای سالم (زرد) و سجزی با عدد ۱۲۷ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) قرار دارد.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک است.

کد خبر 580972

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.