آمار کرونا اصفهان ۶ خردادماه؛ یک فوتی و ۱۸ ابتلای جدید

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ابتلای ۱۸ نفر به کرونا طی ۲۴ ساعت اخیر در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.

نورالدین سلطانیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص وضعیت آمار بیماری کرونا در استان اصفهان (به‌جز کاشان و آران‌وبیدگل)، اظهار کرد: از ابتدای همه‌گیری ویروس کرونا تعداد یک میلیون و ۴۷۱ و ۶۵۱ نفر موارد ابتلای قطعی و مشکوک به کرونا در استان اصفهان به‌جز شهرستان‌های کاشان و آران‌وبیدگل شناسایی شدند.

وی افزود: در این بازه زمانی کل موارد ابتلای قطعی به کرونا در استان ۴۸۹ هزار و ۴۰۴ نفر و موارد نمونه گرفته‌شده در ۲۴ ساعت گذشته (احتمالاً بیمار) ۵۵۲ نفر و موارد مثبت ابتلای قطعی در ۲۴ ساعت گذشته را ۱۸ نفر گزارش شده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خاطرنشان کرد: تعداد ۲۰۶ هزار و ۴۰۳ نفر تعداد کل بستری‌شدگان کرونا از ابتدا تاکنون بوده و تعداد بستری‌شدگان فعلی در بیمارستان‌ها ۱۱۶ نفر بوده است.

وی تعداد بیماران بستری ۲۴ ساعت قبل در مراکز درمانی استان اصفهان به‌جز کاشان و آران‌وبیدگل را ۴۳ نفر اعلام کرد و گفت: از این تعداد ۲۲ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

سلطانیان اضافه کرد: ۱۱ هزار و ۶۷۸ نفر آمار کل فوت‌شدگان قطعی و شش هزار و ۷۲۷ نفر فوت‌شدگان مشکوک کرونا از ابتدای همه‌گیری این ویروس در استان اصفهان (به‌جز شهرستان‌های کاشان و آران‌وبیدگل) بوده است.

وی تأکید کرد: در ۲۴ ساعت اخیر در استان اصفهان (به‌جز کاشان و آران‌وبیدگل) یک مورد فوتی مشکوک به کرونا گزارش شده است.

کد خبر 578024

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.