آمار کرونا اصفهان ۲۳ اردیبهشت؛ بدون فوتی و ۸۵ ابتلای جدید

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ابتلای ۸۵ نفر به کرونا طی ۲۴ساعت اخیر در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.

«نورالدین سلطانیان» در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، درخصوص وضعیت آمار بیماری کرونا در استان اصفهان (به جز کاشان و آران‌وبیدگل) اظهار کرد: از ابتدای همه‌گیری ویروس کرونا تعداد یک میلیون و۴۶۴ و ۹۳۹ نفر موارد ابتلای قطعی و مشکوک به کرونا در استان اصفهان به جز شهرستان‌های کاشان و آران‌وبیدگل شناسایی شدند.

وی افزود: در این بازه زمانی کل موارد ابتلای قطعی به کرونا در استان ۴۸۸ هزار و ۹۲۱ نفر و موارد نمونه گرفته شده در ۲۴ ساعت گذشته (احتمالاً بیمار) ۸۶۲ نفر و موارد مثبت ابتلای قطعی در ۲۴ ساعت گذشته را ۸۵ نفر گزارش شده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خاطرنشان کرد: تعداد ۲۰۵ هزار و ۷۰۴ نفر تعداد کل بستری شدگان کرونا از ابتدا تاکنون بوده و تعداد بستری شدگان فعلی در بیمارستان‌ها ۱۲۲ نفر بوده است.

وی تعداد بیماران بستری ۲۴ ساعت قبل در مراکز درمانی استان اصفهان به جز کاشان و آران‌وبیدگل را ۳۶ نفر اعلام کرد و گفت: از این تعداد ۲۳ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

سلطانیان با اشاره به آمار تعداد کل بهبودیافتگان از ابتدا تاکنون، گفت: در این بازه زمانی ۱۳۹ هزار و ۴۸ نفر بهبودیافتگان کرونا هستند و تعداد بیماران ترخیص شده جدید در ۲۴ ساعت گذشته نیز ۳۰ نفر بوده است.

وی اضافه کرد: ۱۱ هزار و ۶۷۱ نفر آمار کل فوت‌شدگان قطعی و شش هزار و ۷۱۰ نفر فوت‌شدگان مشکوک کرونا از ابتدای همه‌گیری این ویروس در استان اصفهان (به جز شهرستان‌های کاشان و آران‌وبیدگل) بوده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تاکید کرد: در ۲۴ ساعت اخیر در استان اصفهان (به جز کاشان و آران‌وبیدگل) موردی از آمار مرگ و میر قطعی به کرونا اعلام نشده و فوتی‌های مشکوک به کرونا یک نفر بوده است.

کد خبر 574787

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.